Wpis z mikrobloga

Hej, pytanie na temat szczepień. Wybieram się na jakiś czas do Tajlandii i chciałbym zaszczepić się na klika rzeczy jak WZW, cholera, wścieklizna czy dur brzuszny.
Na ten moment umowilem się do medicoveru natomiast gdy porównuję cenę tych szczepień tam do cen w aptece jest ona dość abstrakcyjna i mam wrażenie, że da się to ogarnąć mądrzej. Czy ktoś coś podpowie jak najlepiej podjeść do tematu, najlepiej w Łodzi?

#szczepienia #lodz #zdrowie
  • 12
@andriej-rublow: receptę lekarz rodzinny Ci wypisze za darmo, kwestia wypytania aptek o ceny preparatów. Mogą się różnić w zależności od apteki, ja kiedyś najtaniej znalazłem w hurtowni Galen, ale to było 5 lat temu (podobny komplet do twojego). Pół roku temu nie chciało mi się bardzo szukać i ceny były podobne w różnych aptekach (szczepionka na dur). Szczepionki nie są dostępne od ręki, pamiętaj o poprawnym przechowywaniu preparatów (lodówka).

W przychodni
@andriej-rublow: szczepiłem się wczoraj na wzw-a i dur brzuszny, w salve na widzewie, 180 pln za konsultacje u lekarza (umawiane tego samego dnia) i 470 za szczepienia, do tego dostałem receptę na doustne dawki na cholerę, muszę to wykupić (nie wiem jeszcze za ile), bo akurat na miejscu już nie mieli. Do tego mam recepty na Malarone i Antybiotyki - podróż na czas nieokreślony zaczynając od Tajlandii (a tak naprawdę od