Wpis z mikrobloga

Córka do matki:
-Mamo! Jestem dorosła- powiedziała 15latka.
-Mogę używać tabletek poronnych bez recepty!

Matka do córki:
-a co się stanie jak tabletka nie zadziała? Jak jednak zajdziesz w ciążę?

-Usunę!- krzyczy córka

Matka nadal spokojnie do córki:
- Czyli skoro jesteś dorosła, możesz współżyć, zażywać środki poronne etc, to w jaki sposób usuniesz?

-Pójdziesz ze mną do ginekologa bo ja jestem jeszcze dzieckiem i samej mi nie wolno chodzić na wizytę!

-Ok, a kto zdecyduje o aborcji? pyta matka.

-Ty zdecydujesz bo nie jestem jeszcze dorosła! Jestem twoim dzieckiem! Musisz za mnie odpowiadać!

Matka spojrzała na córkę i spytała:

- A co jeśli ja nie wyrażę zgody na aborcję? Co, jeśli nie pójdę z tobą do lekarza? Czyż nie lepiej jest używać rozumu i zanim zaczniesz współżycie i nie dorosnąć do tego fizycznie i mentalnie?

-Mamo nie opowiadaj bzdur! Wszystkie moje koleżanki już spały z chłopakami i mówią że jest fajnie! Poza tym mam dużo czasu w domu bo już nie muszę się uczyć i mogę spędzać czas tak jak ja chcę!
A jak nie zgodzisz się na to wszystko to pójdziesz do sądu i cię wsadzą!

-A kto ci wtedy pomoże usunąć ciążę dziecko- spytała matka

- Jak to! Jest pełno fajnych ludzi w rządzie, przecież oni wszyscy nienawidzą dzieci to mi pomogą. #ciaza #dzieci #bekazlewactwa #sex
  • 25
A ty ciągle o seksie... Raz piszesz o 15 latkach, raz o zmuszaniu psa do seksu


@przemyslaw-maczka: nie kłam, tylko ty o tym piszesz. No i w przeciwieństwie do ciebie mam odwagę, ty widać nie masz jaj żeby za swoje słowa odpowiadać. Niestety, społeczeństwo wykreowało takich słabych mężczyzn jak ty, którzy nie potrafią ponosić konsekwencji swoich słów.
@KW23 może ja się mało znam i nie nadążam, ale tabletki poronne to nie jest środek antykoncepcyjny, tylko rozwiązanie jak jest przypał. Każdą sytuację można eskalować w wyimaginowanych scenariuszach, a przy odpowiednio dużej liczbie przypadków w końcu coś takiego się przydarzy. Dostęp do środków nie zmusza ludzi do seksu, młodzi ludzie i tak to robią. Jeśli ktoś zażywa tabletkę dzień po, to prawdopodobnie prędzej czy później i tak by zrobił aborcję. Ja
to jest wpis tej oto osoby nie mój.


@KW23: to jest twój wpis. Sprawdziłem, wrzucam screen na potwierdzenie.

o czym ty fantazjujesz zostaw siebie w swoje głowie nie musisz się ujawniać na forum.


@KW23: no nie muszę. Ale czemu o tym piszesz?
aarahon - >to jest wpis tej oto osoby nie mój. 

@KW23: to jest twój wpis. Sprawdziłe...

źródło: zzzzzzzz1

Pobierz
@KW23: to co wrzucasz to screeny z innej platformy. Na wykop wrzuciłeś to TY i z automatu jesteś autorem tego wpisu. Co najwyżej możesz napisać: "to nie ja jestem autorem tych słów" ale wciąż nie zmienia to faktu że je rozpowszechniasz. Czemu muszę Ci takie oczywistości tłumaczyć?