Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak nauczyć się zwyczajnej radości z życia, mimo życia w biedzie? Od dziecka miałem duże aspiracje, wpojone w domu rodzinnym, tak naprawdę oderwane od rzeczywistości. Teraz będąc po trzydziestce widzę że wiele rzeczy nigdy w życiu być może nie osiągnę. Na ten moment nadal nie mam mieszkania, auta, w związku byłem przez rok czasu, jedyne co mam to praca zdalna za 4,5k (nie wiem jak długo jeszcze, bo nadchodzi kryzys w branży) i pokój w bloku u mamy bo już nie stać mnie na wynajem. Problem polega na tym, że zupełnie nie umiem się cieszyć życiem w jego 'skromnym' wydaniu. Zrozumiałem to gdy poznałem kumpla i jego dziewczynę którzy mimo kiepskiego życia potrafią się cieszyć, myśleć pozytywnie i też mają podobnych znajomych. Aż bije od nich jakaś pozytywna energia i dobre relacje, mimo że wszyscy oni mają bardzo zwyczajne skromne życie. Ja w porównaniu jestem samotnym #!$%@? sfrustratem bez grama radości życia. Da się to zmienić?

#przegryw #przegrywpo30tce #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
zamiast posiedzieć sobie w jakimś tanim egzotycznym miejscu.


@exystexys: jest wiele czynników:
1. nie marnują bezsensownie zasobów pod pretekstem "poznawania kultur" i "podróżowania" kiedy masz tyle materiałów i wiedzy w internecie
2. po prostu firma ma regulacje które ograniczają cross-border activities (jak większosć instytucji finansowych)