Wpis z mikrobloga

Sportowe Mirki doradzcie proszę.

Potrzebuje czegoś z dużą zawartością białka, taniego, szybkiego w przygotowaniu i jako tako smacznego. Myślałem nad twarogiem lub innym serem białym - no ale nie wiem jak go "doprawić".

Czyste białko wydaje mi takim overkillem (cena). Nie ćwiczę, nie jestem na diecie, ale z pewnych powodów muszę mieć rano porcje białka.

#dieta #silownia
  • 12
@jazmojegopokoju: Na śniadanie to jajecznica czy jaja w innej postaci (gotowane, w koszulce, szakszuka, omlet, pasta, itp). Jak jesz kanapki to też jedna kanapki to też robisz białkowy mix np. wędlina+ser+jajko gotowane, a druga kanapka np. twaróg+miód/dżem. Dobijasz to skyrem, możesz zagryźć kabanosem.
Spoko też pasty rybne, można mixować rybę z jajkiem gotowanym.
Ja na śniadanie uwielbiam zjeść tatar.
@Mirkosoft: Ja też jestem zwolennikiem białka w proszku bo jest tansze i ma wiecej bialka, ale czasem czlowiek ma go dosyc, czasem nie ma mozliwosci wypicia i zrobienia sobie go do roboty itp. Więc takie alternatywy są spoko, możesz je dostac w sklepie
@jazmojegopokoju może serki i jogurty z napisem "więcej białka". Nie wiem, czy rzeczywiście jest go więcej, bo nie porównywałam z innymi. Jem je, bo po prostu te mi smakują, ale może reklama nie kłamie xd