Wpis z mikrobloga

Allegro to największa platforma do sprzedaży w Polsce, a pewnie też w środkowej Europie. Wysokie faktury owszem są, ale wiem za co płacę. Za najwyższej jakości funkcje, za największe zasięgi, a także za pomoc konsultantów, którzy pracują 24 h na dobę i zawsze dają z siebie 200% tylko po to, żeby mi pomóc. Dlaczego ludzie są tacy niewdzięczni dla Allegro? Czy to po prostu nasza polska rodzima cecha, żeby nigdy się nie uśmiechać i być niewdzięcznym?

#allegro
  • 5
@NonOmnisMoriar: bo jak kiedyś wstawiłem na allegro lokalnie, nie sprzedało się i zapomniałem o sprawie to mi #!$%@? wstawili automatycznie 2 razy ten sam przedmiot a potem zablokowali możliwość sprzedaży.
@NonOmnisMoriar: Głónym problemem jest to że allegro jest zalane podróbkami gdzie kosztują podobnie do oryginałów i są podpisane że to są oryginały i można się nadziać. Gdyby było jasno że perfum czy but to replika za 50% ceny to ok. Ale no tak nie jest.
@NonOmnisMoriar z tą jakością funkcji to przesadziłeś. Katalog produktów i produktyzacja to totalna klęska. Druga klęska to namawianie Chińczyków żeby przekopiowali swoje oferty z aliexpress. A sprzedawcy nie nawidza allegro bo zmienia regulamin co dwa tygodnie.