Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA REŻYSERÓW - EDYCJA 1!

Tag do obserwacji lub czarnolistowania: #mirkoserial
WYNIKI: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mvYswXgfN9Ap1vfwZKnrtXqZEdoDht7NLLznGQ5lyCs/edit

Zasady: Tym razem ocenimy reżyserów, zarówno żyjących, jak i nieżyjących. Najpopularniejszych i najwyżej ocenianych 40 reżyserów wybrałem na podstawie statystyk Filmwebu. W ankietach głosujemy na najlepszego naszym zdaniem reżysera. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny. Dwóch najlepszych reżyserów z grupy przechodzi do fazy pucharowej zabawy.

GŁOSOWANIE W KOMENTARZACH!

Pamiętajcie o plusiku dla zasięgu! Dziękuję! Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #filmy #film
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA REŻYSERÓW - EDYCJA 1!

Tag do obserwacji lub czarnol...

źródło: M1

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@Matt_888: Tak przejrzałem listę uczestników i stwierdzam że pominąłeś kilku zajebistych filmowców jednocześnie wsadzając do zabawy kilku randomów
Gdzie jest Tony Scott, Mel Gibson, Brian De Palma, Martin McDonagh, Clint Eastwood, Sam Mendes, Michael Mann, Luc Besson
I jeszcze kilku by się znalazło
  • Odpowiedz
  • 1
@Cosipi: No niestety, musiałem przyjąć jakąś metodologie. Patrzyłem na oceny na Filmwebie. Z drobnymi wyjąkamy brałem reżyserów z min. 5000 głosów i oceną powyżej 7,0.
  • Odpowiedz
@Matt_888: Rozumiem że przyjąłeś jakieś kryterium ale tak obiektywnie
Taki Tony Scott, Clint, Mendes czy Mann to zdecydowanie dużo lepsi, bardziej znani i bardziej doceniani reżyserzy niż taki
Matt Reeves, Jordan Peele, Edgar Wright czy Hayao Miyazaki ten to już tym bardziej żaden reżyser tylko rysownik anime...
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: tarantino robi fajne filmy ale... brak mi słów żeby go pojechać jakkolwiek, szczególnie po pulp fiction który tak mi sie nie podobał ze obejrzałem go tyle razy aż z video zrobiłem jesień sredniowiecza a kaseta do tej pory leży tylko że video nie mam bo nie ma mnumeru do ziomka co wszystko ogarnia i stopki masuje szefa zonie więc...
  • Odpowiedz
  • 0
@Kozzi Niestety nie. Na dawnym Wykopie ankieta liczyła się do wyświetlania w gorących, od kilku lat już nie, więc żeby dotrzeć do większej liczby odbiorców trzeba mieć plusy na wpisie lub w komentarzach :)
  • Odpowiedz
@Matt_888:

Tylko dla mnie Tarantino to przereklamowany pseudo-intelektualny humor dla normików?

Większość jego filmów jest praktycznie o niczym, a szczyt humoru to rozmowa o parówkach z Pulp Fiction.
  • Odpowiedz
Wes Anderson tworzył super filmy jak Rushmore, genialny klan czy fantastyczny pan lis, niestety tak wyrobił swoją renomę że ma przywilej tworzenia filmów pretensjonalnych i przegadanych. Nie musi już fabułą i akcją filmów zaciekawić widzą, filmy wielkiego pana reżysera mają prawo być trudne (w znaczeniu nudne). Tak że po Kurierze francuskim i Asteroid City nie jestem pewien czy sięgnę jeszcze po filmy Andersona.
Quentin Tarantino za to cały czas trzyma poziom
  • Odpowiedz