Wpis z mikrobloga

5-letni abonent #upc (dziś #play)
Postanowiłem zapytać na czacie o opcję rozszerzenia pakietu TV + internet do 170 kanałów.

Propozycja, którą otrzymałem to 50zł przez 2-msc, potem 95zł + 50zł opłaty aktywacyjnej
Nowy abonent dostaje 0zł przez 2-msc, potem 95zł + 1zł opłaty aktywacyjnej
OBECNY klient dostaje 0zł przez 2-msc, potem 75zł + 1zł opłaty aktywacyjnej

Rozumiem playu, że po przejęciu UPC, starych klientów uważacie za najgorsza kategorię, proponując im możliwie najgorsze warunki?
Pominę już fakt kompletnej niechęci ze strony pracownika eBOK

HA TFU na takie praktyki.

#oszukujo #internet
sebastian-ka-735 - 5-letni abonent #upc (dziś #play)
Postanowiłem zapytać na czacie o...

źródło: OMEGAplay

Pobierz
  • 5
@sebastian-ka-735 byłem ponad 7 lat klientem C+ miałem wysoki pakiet z liga angielska. Viaplay przejęło transmisję więc chciałem zmniejszyć pakiet płaciłem 140pln/msc nie da się, no to proszę wypowiedzieć umowę, zdziwko, wydzwanianie oferty z dupy. Jako nowy klient wziąłem pakiet najmniejszy za uwaga uwaga 10pln/msc przez 1 rok potem 15pln/msc. Da się da się, wypowiadać umowy! Niemcy mają taki sport można by powiedzieć, pod koniec roku wszyscy są na check24 i zmieniają
  • 0
@sebastian-ka-735, zapewniamy, że każdy Klient, jest dla nas tak samo ważny. Każdemu z Was staramy się oferować jak najbardziej korzystane warunki. Przykro nam, że nasza aktualna oferta nie spełnia Twoich oczekiwań. Chętnie raz jeszcze porozmawiamy o naszych propozycjach dla Ciebie, ale tutaj nie mamy takiej możliwości. Nie uwierzytelniamy tutaj danych osobowych i nie mamy wglądu do Twojego konta abonenckiego. Możesz odezwać się w tej sprawie poprzez wiadomość prywatną na Facebooku, a