Wpis z mikrobloga

Hitem była sytuacja jak chciałem zmienić klatke na nowszą za 1600zł. Jak oglądałem pokój to Janusz powiedział mi że to mieszkanie dla jego dziecka ( ͠° ͟ل͜ ͡°). Zrobilo mi się smutno, że jakiś 16 latek wynajmuję mi pokój. () Ale mówię dobra biere, ale Landlord Janusz miał jeszcze haczyk w zanadrzu - nie mogę NIKOGO, NIGDY przyprowadzać, jak spytałem czy mogę zobaczyć się z dziewczyną to powiedział że mam jeździć do niej. :D


#przegryw #wynajem #nieruchomosci #polityka #bieda #pokoj #mieszkanie #janusz #landlord #januszex

Czy to normalna zasada na stancji?

  • tak 27.5% (30)
  • nie 72.5% (79)

Oddanych głosów: 109

  • 11
  • Odpowiedz
@hwk1988: czy ja wiem, jakiś czas temu poznałem jedną dziewczynę co mieszka na 3 pokojowej stancji i tam normalnie się chłopaki wprowadziły do dziewczyn wynajmujących pokoje, mają totalny młyn i syf. Wyobrażasz sobie 6 osób na 55m2?
Nic dziwnego, że wynajmujący się zabezpieczają, bo najemcy kombinują jak mogą.
  • Odpowiedz
Jak na studiach wynajmowałem pokój, to jedyna zasada jaka była, że goście mogą przebywać do godz. 22. Na szczęście szybko zgadaliśmy się w 3 osoby, żeby wynająć gdzieś całe mieszkanie za te same pieniądze i mieć w nosie wszelkie dziwne zasady.
  • Odpowiedz
@Janusz-Koriwniak: tak, znajomy mieszkał w mieszkaniu z 3-ema innymi osobami. Jak każdy sobie przyprowadził druga osobę to na mieszkaniu było łącznie dodatkowo 6 osób. Powodzenia w użytkowaniu takiego mieszkania xD

A już nie wspomnę jak kiedyś u niego byłem i jeden gość zrobił sobie imprezę i zaprosił kilka osób na posiedzenie w pokoju i kuchni. Dramat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz