Wpis z mikrobloga

@pierek_com to musiałbyś sprawdzać na stronach firm państwowych (koleje, banki) ale i tak myślę ze te firmy robią przetarg zewnętrzny i jakieś januszeksy się zgłaszają często traktując te projekty jako coś czym się można pochwalić ale zarobić to się na tym sie nie da.
  • Odpowiedz
@pierek_com: Umiesz choć jedną z tych rzeczy co wymieniłeś na poziomie dobrym? Sam AWS to jest szeroki temat i gdybyś mi tak wpisał w CV to zadałbym Ci pytanie na rozmowie czym się różni NAT instance od Bastion. Póki co każdy się na tym wykłada kogo pytam.
  • Odpowiedz
czym się różni NAT instance od Bastion


@Sz23_: rly? Jaki jest sens takiego pytania? Co ono udowadnia? Poza tym, to są całkiem osobne usługi i służą do dwóch różnych rzeczy, więc nie wiem po co w ogóle je porównywać. To już pytanie o omówienie różnic pomiędzy ALB i NLB jest bardziej sensowne
  • Odpowiedz
  • 5
@Sz23_: Skoro zadajesz pytanie i nikt nie odpowiada to znaczy że wymagania do rekrutacji są złe, ty o tym wiesz ale nic z tym nie robisz. Czasami trafiałem na takich ludzi jak Ty, natomiast no szkoda z nimi dyskutować i zazwyczaj ich blokowałem na Linked. Taki typ mądrego lecz buraka. Na szczęście jest ich coraz mniej, szczególnie w skandynawskich firmach

@markaron nie ma, tu chodzi o to że ma lepszą wiedzę
  • Odpowiedz
czym się różni NAT instance od Bastion.


@Sz23_: co ma piernik do wiatraka, pytanie z dupy chyba tylko żeby na siłę kogoś zagiąć.

Jakbyś zapytał jakie są wady bastiona i dlaczego przestał być potrzebny w aws to byś miał ciekawe pytanie.
  • Odpowiedz