Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 32 lata i stalem sie jednym z wielu mezczyzn nienawidzacych wlasnego zycia.
Od 3 lat mieszkam z dziewczyna, niby nam sie uklada, szeregowiec pod miastem, jakos idzie ale mam juz dosc. Wolalem zyc w moim jednopokojowym mieszkaniu, przynajmniej bylem wolny i nikt nie ryl mi bani o byle gowno. Chodzilem na treningi, gralem na konsoli. Teraz nawet nie moge we wlasnym domu zwalic konia. Non stop spedzanie czasu razem i szantaze.

Mieszkanie mozemy wypowiedziec za rok, do tego czasu musze z nia byc i udawac, ze jest ok. Mysl o nastepnym szukaniu mieszkania nie jest zachecajaca, ale chyba musze przez to przejsc.

Mam dosyc zwiazkow, pojde nawet na pokoj mieszkac byle znow byc wolnym.
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 35
  • Odpowiedz
Nie wierzę - kolejny wpis faceta wylewającego żale na swoją kobietę którą sam wybrał. Ale nie zrobi nic żeby coś zmienić. Po co, lepiej się splakac na wykop.

Smutne.


@Zabojcza_Rozowa: Nie wierzę - kolejny wpis baby wylewającej żale na swojego mężczyznę którego sama wybrała. Ale nie zrobi nic żeby coś zmienić. Po co, lepiej się splakac na grupie Facebookowej.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer ta, tylko jak baba pisze takie rzeczy na wykop to zaraz się odpalacie z tekstami, że łobuz kocha najbardziej więc nie wiem o czym ty piszesz XD poza tym widzę o wiele mniej takich wpisów ze strony kobiet w ostatnim czasie, czego nie można powiedzieć w wiecznie poszkodowanych wykopkach. Lepiej robić płaku płaku niż wziąć swoje życie w garść. Nic mnie tak nie brzydzi niż brak lojalności w stosunku do
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: żebyś tylko przez ten rok nie zaciążył to będzie dobrze. Trochę nie bardzo tak mieszkać razem, bo przyzwyczajasz się do takiej sytuacji, i mimo,że źle to może być tak,że jak już będzie można wypowiedzieć mieszkanie to będziesz w tym tkwić. Jeśli jest jakakolwiek opcja żeby to skończyć wcześniej to tak zrób.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: powiedz jej że walenie konia jest dla ciebie ważne
A tak serio dorośli ludzie a nie potrafią się dogadać , z każdej kryzysowej sytuacji da się wyjść tylko trzeba chcieć , macie mentalność małych dzieci co jak im się zabierze lizaczka to będą płakać , przeraża mnie jak ludzie stracili umiejętność pojscia z kimś na ugodę , własną dumą ważniejsza
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa
No tak faceci brakiem wymagań doprowadzili do wraku wyboru.
Tylko czym nazywasz przegryw, bo obecnie najgorsze przegrywy to ci w związkach.
Twój facet też będąc, tobą jest przegryw bo jedynie spełnia twoje wymagania noe mając żadnych własnych.
  • Odpowiedz