Wpis z mikrobloga

@Hariel
W pewnym sensie tak,kobieta wybierając tego pierwszego do wierności, decyduje się na zdradę (nie bycie jedynym) wszystkich innych mężczyzn.
Tylko że raczej powinno zależeć na wierności jego kobiety.

To naprawdę jest proste

1. Wierność mężczyzny to uczynić kobietę ostatnią
2. Wierność kobiety to uczynić mężczyznę jedynym
3. Chudość nie czyni kobietę atrakcyjną tylko tak jak u faceta wygląd genetyczny/wrodzony.
@Hariel
No tak dokładnie.
Nasza rozmowa zaczęła się od tego że polecałeś Filipinki i ogólnie kobiety z zagranicy. Napisałeś że kobiet jest mniej i powinny mieć konkurencję.
A ja odpisałem że mimo że kobiet jest mniej ,a mężczyzn więcej ,to mężczyźni mają statystycznie większą wartość i zamiast ustępować p0lkom i uciekać do kobiet za granicę, oceniać p0lki po tym co sobą reprezentują.
i mimo że kobiet jest mniej, to jednak mają gorszą
@Hariel
Pozwolę zacytować samego siebie z jednych punktów które wcześniej wymieniłem:
2.Zerwać z mitem "wiernej niedziewicy ".
Kobieta i mężczyzna różnią się nie tylko patrzeniem na wygląd, ale też i potrzebami co do wierności. Facet ma potrzebę bycia jedynym, a kobieta ostatnią. Dlatego facet może być wierny nawet jak zaliczył tabuny lasek, może tą kolejną uczynić ostatnią
@Hariel

@pawel89uri czyli jak kobieta wybierze juz tego pierwszego, to zdradza wszystkich mezczyzn innych, a jesli potem wybierze jednak kogos innego to wtedy juz zdradzila wszystkich mezczyzn na swiecie?


Dokładnie.
Niedziewictwo kobiety to problem kobiety.
A facet nie jest od wybaczania kobiecie negatywnych cech, bo kobieta negatywnych cech mężczyzn pod względem atrakcyjności nie wybaczy.

Spróbuj sobie wyobrazić że ty jesteś w stanie wybaczyć kobiecie nie bycie jedynym.
Ale kobieta jest z tobą
@Hariel
@Hariel

@pawel89uri staty tak trzymaj, napewno ktoregos dnia spotkasz swoja piekna dziewice, tylko musisz byc wytrwaly w swoich wyszukiwaniach.


Pewnie się masz za wielkiego wygrywa nie incela.
Ale pomyśl.
Zaakceptowałeś u kobiety bycie nie jedynym-kobieta nie zaakceptuje zdrady I bycie nie ostatnią.
Faceci akceptują niedziewictwo, brzydotę, pasożytnictwo i inne negatywne cechy kobiety,byle by jakąś ich zechciała, a oni mogli odbębnić że nie są incelami.

Jednocześnie kobieta nie wybaczy zdrady,brzydoty, nieśmiałości, braku
@pawel89uri mam inne podejscie do kobiet niz ty. Nie ma dla mnie znaczenia czy jest dziewica czy nie. To nie jest sredniowiecze, gdzie wartosc kobiet okresla to czy miala kogos przedemna czy nie.
Dla mnie znaczenia jaką jest partnerka itd. A to jak pisze o przebiegu ma znaczenia poniewaz okresla jaką to jest osoba, czy lekkomyslna, puszczalska I czy zwiazek ma wtedy sens. Życie nie jest łatwe, często są chwile dobre I
@Hariel

@pawel89uri niedziewictwo nie jest cecha negatywna, tylko duzy przebieg.


A czy u kobiet mała ilość zdrad jej faceta nie powinna być akceptowana.
Np. kobieta miała tylko 3 ex to facet zdradza tylko z 3 następnymi.

Poza tym czym się magicznie różni stosunek z jednym a stoma facetami.

Albo facet jest jedynym, albo nie.
Tak jak kobiety uważają że albo są ostatnie, albo nie.

Która kobieta twierdzi że zdrada z jedną a
@Hariel
No to pomyśl że twierdzisz że patrzenie na to czy byłeś jedynym to średniowiecze I wybaczył byś kilku ex (kilka zdrad poprzez niedziewictwo).
To sobie wyobrazić że kobieta nie wybaczyła by ANI JEDNEJ ZDRADY z następnymi kobietami.
I odeszła by od ciebie, nie ważne jak wartosciowym facetem oprócz zdrady byś był. W tyłku by miała to że jesteś np. wartosciowym fajnym facetem I zdradziłeś ja z np. Tylko trzema następnymi kobietami.
@pawel89uri bo ilosc partnerow swiadczy, o lekkomyslnosci, rozwiazlosci, I bezmyslnosci . A ocenianie kobiet przez pryzmat kawałka tkanki w jej pochwie jest zacofaniem.