Wpis z mikrobloga

@Mamaboss z kim sie umawiasz to nie wiem, ale skoro caly czas sie umawiasz znaczy ze nie jestes wystarczajaco dobra by jakis Chad chcial cie na stałe. Ale to ty starasz sie udowodnic ze jestes z jakims arabem z niemiec ktory ma dom w hamburgu I wysylasz jego zdjęcie, kiedy to zdjęcie jest z internetu XD(przytaczam tylko to co pisalas jakis czas temu) wiec jestes bardziej zalosna niz przegryw, bo przegryw chociaz
@Mamaboss
Widzicie panowie normicy, polki nie doceniają wasze usługiwanie kobietom, akceptację zdrady I brzydoty p0lek.

No panowie pora się zastanowić czy służenie kobietom I cierpienie dla ich dobra ma sens.

Może Pora na równouprawnienie i odwet?
  • 0
@Hariel: Nie patrz na wszystkich swoją miarą, każdy ma różne priorytety przegrywie, ja chwilowo nie myślę o rodzinie i nie mam zamiaru siedzieć w pieluchach, wole się wyszaleć w młodych latach niż później łapać kryzysy wieku średniego jak większość z was. Chociaż całe wasze życie to kryzys, bo c!py brak.
@Mamaboss to nie jest moja miara, tylko taka jest biologia. Dziwne ze nazywasz mnie przegrywem kiedy to ty wrzucasz zdjecia wymyslonego chlopaka, ktoremu stworzylas cala historie XD, to jest tak słabe jak tutejsze incelstwo. Jak sie czujesz z tym ze nie jestes na tyle warta dla chada by chcial stworzyc z toba cos wiecej niz tylko podbicie sobie levelu na tobie? Chyba ze nawet na to jest za slaba.