Wpis z mikrobloga

  • 1
@widmo82

Roberta Gwiazdowskiego - gospodarka
Dariusza Dziektarza - przyroda
Rafała Zaorskiego - finanse
Roberta Mazurka - polityka
Macieja Dąbrowskiego - rozrywka
Andrzeja Borcza - biznes

Tomasz Rożek
Marcin Meller
Monika Goździalska
Jacek Graniecki (Tede)
Andrzej Twarowski
Tomasz Raczek
  • Odpowiedz
Czyżbys znów łgał i manipulował?


@maniek74: znów nie skumałeś. cisnę do twojego wpisu:

w komentarzach beka z ekspertów

... i do tej ekipy powinien jeszcze dołączyć Palikot. Też zacny autorytet biznesowy, komentator. Będzie znakomicie pasował do większosci pozostałych ekspertów
widmo82 - >Czyżbys znów łgał i manipulował?

@maniek74: znów nie skumałeś. cisnę do t...

źródło: beka_z_zer

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 7
@widmo82 czyli typowy widmo manipulator, z ekipy kilkunastu osób, wybrał sobie trzech najbardziej kontrowersyjnych + dodał fejk z Palikotem, aby ośmieszyć kanał który jeszcze nie wystartował i z którego treścią nie miał okazji się jeszcze zapoznać
  • Odpowiedz
uciałem i co? popierasz nabijanie beki z ekspertów i ja z "twoich" ekspertów też cisnę. jak ty prostoliniowo myslisz

a wpis Cymcyka to było kręcenie beki


@maniek74: BINGO wreszcie załapałeś o czym on i ja napisaliśmy
  • Odpowiedz
  • 3
@widmo82 + kolejne kłamstwo, ze niby kręcisz bekę z ekspertów, tak jak Gwiazdowksi z tych z NIK-u, przecież we wpisie masz wyraźnie, ze odcinek o Orlenie będzie prowadził Gwiazdowksi + może zaprosi jakiś niezależnych ekspertów którzy zajmują się wycena spółek, a ty to całkowicie pomijasz, i podajesz zaora, mazurka, stanowksiwgo +fejkpalikota, pomijać Gwiazdowkiego, który ma sie zająć tematem z wpisu
  • Odpowiedz
@maniek74: haha
Skomentowałeś coś o ekspertach a ja dodałem kolejnego do puli zera. Jak ktoś nie wie kto jest w ekipie oficjalnegozera to jego problem.
Pocisnąłem jak Cymcyk o Palikocie i nie obchodzi mnie, że ktoś nie załapał tak jak i ty nie załapałes. Wasz problem.
Komentuje to co chce. Skomentowałem ekipe ekspercką a ty sie zesrałes, ze nie nawiązałem do samego Orlenu. Oj bardzo cię przepraszam, ze nie pisze tego
  • Odpowiedz