Wpis z mikrobloga

Myślenie mańka:
- można wyśmiewać ekspertów z których cisnie ekspert oficjalnegozera
- nie można wyśmiewać ekspertów oficjalnegozera i proponować kolejnych do talii xD

z wpisy Cymcyka ewidentnie wynika, ze sugeruje on przyszłego członka ekipy

kto nie przegląda wpisów Cymcyka, mógłby wywnioskować, ze dodanie tam Palikota to fejk i rzekome kręcenie beki?

zdecyduj sie :D

PS: zgłos się do oficjalnegozera, przyjmą cię na bank
@widmo82 zmanipulowałes skład ekipy kanału zero, i na swoją obronę podajesz fakt, ze jakiś (dla wiekowości uzytkownikow wykopu) randomowy koleś na tt, zażartował sobie, ze Palikot będzie w tej ekipie, czy ty się dobrze czujesz? zażyłeś już dzisjesz porcje leków? może zapomniałeś i stad taki odlot
maniek... jak chcesz sobie wiecej popi3rdolic, to jedź do Wiednia xD
ja już w tym temacie napisałem wszystko. mam nadzieje, ze znów wpadniesz w gorące i kiedyś ogarniesz się ale najpierw musisz pogodzic sie, ze pis/konfa to dno
@widmo82 zrozum, ze ja mam w dupie czy to wpadnie w gorące czy nie, czy ktoś mi da plusa czy nie, #!$%@?, to ty jesteś płatnym trollem (ewentualnie zwykłym przygłupem i atencjujeszm pałujacym sie pod plusy), a jak wpadnie w gorące, to tylko więcej osób zobaczy, jak łżesz i manipulujesz
@Microbiusz ale o co się srasz? Chłop sam mówi, ze od 30 lat nie zmienia zdania na temat rynku, który akurat w ostatnich 30stu zmienił się bardzo ze względu na postęp technologiczny, w 2012 roku zapowiadał, ze w 2021 ZUS upadnie i wiele innych takich kwiatków. Dwa, ze nie jest on nawet ekonomistą, ładnie się wypowiada i rzuca populistyczne hasła jak memcen na tiktoku więc i dobrze się klika.
@maniek74: Czy program Zaorskiego będzie się nazywał "HOW TO: wydymaj polaczka-nawniaczka"? Ciekawe na jaki scam będzie naganiał widzów. Jeszcze Mazurek odpowiedzialny za politykę xDDDDDD Ja #!$%@?.