Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej mirki
mam 17 lat i nie chcę pić alkoholu do osiemnastki. No i na osiemnastce pierwszy raz będę pił wódkę. I tu pytanie - jak się przygotować tak aby nie odpaść po dwóch godzinach? Od razu mówię że coś takiego jak wcześniejsze rozpoczęcie picia u mnie w grę nie wchodzi.
#pytanie #alkohol #pytaniedoeksperta #alkoholizm



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 47
@mirko_anonim: pij kielona co pol godziny albo 40 min to wytrwasz do konca imprezy. Na pytania odpowiadaj pewny siebie ze nie masz doswiadczenia i chcesz pic rozsadnie. Jak bedzi3sz pewny siebie to zaplusujesz u innych asertywnoscia
@mirko_anonim: Nie pij wódki na pierwszy alkohol i nie pij jej na imprezie z dużą ilością ludzi. Kup sobie 2 piwa, wypij wieczorkiem i zobacz jak się będziesz czuł. Jeżeli wszystko będzie OK, to umów się w małym gronie, najlepiej 2-4 osoby łącznie z tobą, tak żebyś wypił ok. 150-200ml wódki. To wyjdzie jakieś 5-7 małych kieliszków. Najczęściej wódkę popija się sokiem albo colą, ale nie popijaj ani nie mieszaj z
@mirko_anonim: no i bardzo dobre pytanie. Na pewno nie pij dużo kieliszków raz za razem. Wypij w sumie kilka rozłożone na np. 2h i zobaczysz jak się czujesz. I dużo popijaj to nie będziesz miał kapcia w buzi na drugi dzień
Woda wchodzi z opóźnieniem, ze 2 lata się tego uczyłem w liceum, także rob pauzy i czekaj na fale, albo ucz się na błędach przez 2 lata.
Nie zryj za dużo, najlepiej wcale, niech żołądek i watroba skupi się na alkoholu.
@mirko_anonim: pij rum apb9 inne gowno, ja po wódce zawsze robię taką maniane, że szkoda gadać xD albo dołki, albo #!$%@?, czy obrażanie jakiś znajomych dup od pan lekkich obyczajów (faktycznie dawała za siano XD) ogólnie po wódce się robi głupie rzeczy
Hej mirki

mam 17 lat i nie chcę pić alkoholu do osiemnastki. No i na osiemnastce pierwszy raz będę pił wódkę. I tu pytanie - jak się przygotować tak aby nie odpaść po dwóch godzinach? Od razu mówię że coś takiego jak wcześniejsze rozpoczęcie picia u mnie w grę nie wchodzi.


@mirko_anonim: jeśli już koniecznie chcesz pić, to tylko jakieś wino musujące w rozsądnej ilości, albo piwo, najlepiej słabe. Jeśli inicjację
@mirko_anonim: Dobra bo tu sami teoretycy z koziej dupy:
-Pod żadnym pozorem nie pijesz na głodnego bo skończy się w najlepszym razie szybko w najgorszym urwaniem filmu albo czymś zarzyganym
-Jesz jakiś smażony w miarę tłusty posiłek krótko przed (coś podobnego do smażony kurczak + frytki) + dobrze jakbyś trochę jadł w trakcie
-Imo im więcej masz masy tym większa tolerancja w krótkim odstępie czasu
-Pijesz często, ludzie piszą, że woda