Wpis z mikrobloga

@Mathas: jak namówisz żonata łaskę do zdrady to IMO nie ponosisz żadnych konsekwencji moralnych za to że się jej rozpadnie rodzina. Po pierwsze, to nie Twój problem, bo nic za to prawnie nie grozi, po drugie to jej powinno zależeć na jej rodzinie, nie Tobie xd i w drugą stronę
no ładnie was zaprogramowali żeby nabijac wyświetlenia i łapać się na baity pisane przez stażystę xD


@Hrjk: bait czy nie bait ale programowanie następuje. Jeśli wszystkim wokół będziemy powtarzać, że Wałęsa bohaterem był i pokonał ZSRR to każdy w to uwierzy.
@Mistrszzz: To, że prawnie Ci nic nie grozi oznacza, że jest okej wszystko? Jak Ci nasram na samochód to też nie popełniam przestępstwa a jednak nie jest to okej. Pewne rzeczy wynikają z moralności i zachowań społecznych.
Jak Ci nasram na samochód to też nie popełniam przestępstwa a jednak nie jest to okej.


@Mathas: owszem, to nie przestępstwo, ale wykroczenie
Art. 140 - nieobyczajny wybryk

Także nie #!$%@? takich głupot, że sranie na samochód nie jest normalne, bo przecież nie ma napisane w kodeksie karnym "zakaz srania na samochody" xD
@Mathas: IMO lepiej zeby juz ktos zdradzil. Przynajmniej dowiesz sie z kim masz do czynienia. Ukrywanie swojego prawdziwego ja to maskowanie problemow. Jak ktos jest psycholem albo debilem, lepiej zeby to wyszlo w taki a nie inny sposob ;)
@Kloski mam 7 lat młodsza dziewczynę i jak jej mówię, że na wykopie mówią że polki się programuje i że w ogóle polki to zdradzają i pokazuje jej takie artykuły, to mówi że taki stary jestem a taki głupi, żebym się w łeb jebnął, nikt normalny takich artykułów nie czytam, tylko chore umysłowo laski, ja i moi koledzy z wykopu. Obawiam się, że ma rację :)