Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd wiedzieliście, że to miłość?
Jestem z facetem 5 lat ale dopiero od roku mieszkamy razem. Wcześniej był to związek na odległość. Kiedy się do niego wprowadzałam zastanawiałam się kiedy mi się oświadczy, a teraz nie wiem co bym mu odpowiedziała.
Kocham go, chcę spędzać z nim czas, ale coraz częściej zastanawiam się czy to to.
Jest on moim pierwszym poważnym związkiem więc może po prostu to przez to. Zwłaszcza, że on miał przede mną 3 dziewczyny w tym jedno rozstanie dość mocno przeżył. Czasem jestem zazdrosna o jego ex.
Jak mam poznać, że to jest to. Nie chcę żałować za kilka lat. A bliżej mi już do 30. Zaczyna irytować mnie jego zachowanie. Wkurzają mnie rzeczy które ma początku związku mi nie przeszkadzały. Dodatkowo czuję, że jestem bardziej dojrzalsza od niego choć to on jest starszy ode mnie o 3 lata. To ja muszę pamiętać o zakupach, bo nie będziemy mieć co jeść. O rachunkach i innych rzeczach też muszę mu przypominać.
Niby nie wyobrażam sobie przyszłości bez niego ale i nie widzę go w niej... Nie wiem czy mogłabym mieć z nim dzieci. Wszystko to mnie męczy, bo widzę jego starania, staram się je docenić ale czasem nie potrafię
#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim: zakończył się etap zauroczenia. niestety przez wasz związek na odległość trwał on zdecydowanie za długo i teraz zamiast 1 roku, macie za sobą 5 lat. etap zauroczenia przykrył wszystkie jego wady, stąd teraz to zdziwienie że wiele rzeczy zaczyna ci w nim przeszkadzać. obecnie trzeźwo patrzysz na związek i musisz się zastanowić, czy jego wady są czymś przez co warto kończyć związek, czy może powinnaś wykazać więcej empatii. co do
Miłość nie jest emocja, jest umiejetnoscia. Najczesciej mylimy zakochanie z miloscia, ale miłość To jest własciwie całozyciowa praca w zależności od historii, w której sie znajdujemy. To jest cały czas doskonalenie tej umiejetnosci. Wasciwie
można powiedzie, że życie to taka jedna, duga, wieczna szkota zawodowa
przysposabiajaca nas do miłości.
@mirko_anonim: facet to wieczne chłopiec, nawet jak ma 40 lat. Nie łudź się, ze będzie pamiętał o jakiś pierdołach. Im szybciej to zaakceptujesz tym lepiej dla was. Jeśli z nim jesteś i nie wyobrażasz sobie przyszłości bez niego to może zastanów się dlaczego tak jest.
To ja muszę pamiętać o zakupach, bo nie będziemy mieć co jeść. O rachunkach i innych rzeczach też muszę mu przypominać.


@mirko_anonim: a jak zrobisz sobie dzieciaka to się magicznie ogarnie i zacznie to robić? Czy raczej będziesz ogarniała siebie, dzieciaka i lenia którego masz w domu
@mirko_anonim: nigdy nie będzie idealnie, ten zapomina o zakupach, a jakiś inny będzie miał inne wady, im dłużej się jest w związku tym więcej wad wychodzi, niektóre się pojawiają z wiekiem. To jest jeden z problemów współczesności, mamy za dużo opcji, za dużo oczekujemy i bojąc się,że stracimy coś nieokreślonego, co może mogłoby się wydarzyć, to tracimy to co mamy, teraźniejszość. Tylko,że niektórzy mają chociaż rzeczywiste opcje, a ty myślisz o