Wpis z mikrobloga

Gdy byłem uczniem drugiej klasy podstawówki, po raz pierwszy zakochałem się w jednej z moich koleżanek. To uczucie było jak gwałtowny strzał, nagłe i potężne. Zaskoczenie ogarnęło mnie tak szybko, że niektórzy mogliby nazwać to złotym strzałem. Nagle stało się cieplej, zaczęło brakować powietrza, a czas zdawał się zwalniać. Przez większą część mojego życia wspominałem to wydarzenie jako coś wyjątkowego, co mocno wpłynęło na moją tożsamość. Jednak dziś... to wspomnienie zostało zepsute.

Kurczę, dzisiaj ta marionetka zniszczyła to piękne wspomnienie. To uczucie, które było dla mnie czymś ważnym, teraz jest skażone niegodziwością, brakiem prawdomówności, i lekceważeniem wartości narodowych. To obnażenie przez ordynarne manipulacje, kłamstwa, obłudę... to sprawiło, że pewna część mojego wewnętrznego życia została zniszczona. Nie mogę być pewien, czy nie są spokrewnieni. Mam nadzieję, że nie, ale złe wrażenie już pozostanie. Dlaczego moja pierwsza miłość musiała mieć nazwisko Duda... brrr. Na szczęście nigdy z nią nie byłem, więc jeśli są spokrewnieni, to przynajmniej tego sobie nie zarzucam.

Współczuję tym, którzy nie są spokrewnieni, ale teraz rozumiem, jak ciężko jest nosić to nazwisko.

#wspomnienia #gorzkiezale #polska #milosc #zauroczenie
  • 1