Wpis z mikrobloga

#hydraulika #remontujzwykopem #remont #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie.

Dzień dobry. Wykańczam sobie swoje mieszkanie i jedna rzecz mnie zastanawia. Zauważyłem że zapowietrza mi ciągle kaloryfery. Ogrzewanie mamy miejskie i zapowietrza mi za każdym razem jak oni zakręcą ogrzewanie do tych grzejników. Temperatury takie że raz grzeją cały dzień a raz zakręcają na pół dnia i zawsze wtedy musze te grzejniki odpowietrzać. To normalne czy mam gdzieś nieszczelność? I w sumie jak jest nieszczelność to nie powinna gdzieś kapać woda lub wydostawać się gdzieś? Nie wiem czy to istotne ale jak np. nie odkręce wszystkich grzejników tylko np. dwa to mi też szumią, czytałem że to kwestia ciśnienia w rurach
  • 7
@Schizotypoidal: Mieszkam na samej górze, to ma jakiś związek?
@Smarek37 Możliwe, chociaż dużo osób już tam mieszka. Ja jeszcze nie ale zauważyłem ze msuze odpowietrzyć zawsze po tym jak wyłączą ogrzewanie. W sumie dobrym pomysłem będzie też popytać sąsiadów
@B0BISZMERDA: weź jeszcze połóż na nim poziomnicę i zobacz czy jest prosto zawieszony najlepiej z lekkim wskazaniem w górę do odpowietrznika.
Edit doczytałem teraz że mieszkasz całkiem na górze to też ma wpływ na to co wcześniej pisałem