Wpis z mikrobloga

@WykopekNaPolEtatu No to miał być taki żarcik że niby heheszkuję a z drugiej strony mam obawy co do znalezienia drugiej pracy XD Nie sądziłam tez to trafi w gorące wiec se odpisałam samej sobie xD Nie, nie mam multikonta i proszę mnie nie banować
@cytmirka daj znać później jak się sprawa skończyła. Też jestem przed rzucaniem roboty i mnie kusi walnąc wypowiedzenie zanim znajdę nową pracę. Ale strasznie się boję podejmować takie ryzyko.
@cytmirka: spoko - nie znam twojjej sytuacji i pewnie za bardzo w uproszczeniu ja sobie zbudowalem. Po prostu ja jestem po drugiej stronie barykady - czyli pracodawcy - i czasami ludzie nie zdaja sobie sprawy jak to wyglada od tej strony.
@Jomasoo Hej, zgodnie z prośba aktualizuje- wypowiedzenie dałam, szef poszedł na ugodę i skrócił mi okres wypowiedzenia o 1,5 miesiąca, zaproponował „dalsza prace” w ramach tego co pisałam wyżej (ze mam pewne sprawy od początku ogarnięte i przyznał ze fajnie jakbym dalej trzymała nas tym pieczęć), miałam tez rozmowę o prace i dzisiaj zadzwonili ze od marca chcą mnie zatrudnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)