Wpis z mikrobloga

@Grann: ja dzisiaj kupilem s-lab 22% thc i najważniejsze jest w aptece żebyś przejrzał każda paczke jaka mają bo w środku numeru seryjnego masz skróty słów MK to masterkush, ISS to island sweet skunk i tak dalej i tak dalej.
Ja wziąłem iss i pachnie super owocowo odświeżająco :D
  • 0
@Adruns: s-lab to glony i chrust, wartość opakowania z 15g to max 200 zł czyli tyle ile w promocji przez końcem daty ważności. Lepszą jakość kupisz sobie na telegramie za o wiele mniejsze pieniądze. Nie warto na to wydać nawet złotówki po regularnej cenie.
@Grann: No to powiem Ci, że musiałeś źle trafić.
Wcześniej miałem 2x Aurora 20% czysta sativa i była okej, ale nie było jakoś mega super.
No fajna jak na początek przygody z MM.

Od kumpla próbowałem slab hybryde 18% master kusha to był kozak. Długo trzymał, przyjemna faza, lepiej niż po aurorze.

Wczoraj jeszcze nie próbowałem tej 22 którą wziąłem, ale jak powąchałem i zobaczyłem topki to wydają się super, trafiłem
s-lab to glony i chrust, wartość opakowania z 15g to max 200 zł czyli tyle ile w promocji przez końcem daty ważności. Lepszą jakość kupisz sobie na telegramie za o wiele mniejsze pieniądze. Nie warto na to wydać nawet złotówki po regularnej cenie.


@Grann: xDDDD może jeszcze z lufki palisz? czy wiadro? xd