Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

2959

Wybudzony personel z łaską i pretensjami przyjmuję umierające dziecko w szpitalu

Wybudzony personel z łaską i pretensjami przyjmuję umierające dziecko w szpitalu

Finalnie dziecko zmarło. To co się dzieje w szpitalu w Oleśnicy to się w głowie nie mieści. Pomóżcie rozgłośnić sprawę, aby w końcu wyciągnąć sprawiedliwość zanim umrą kolejne osoby. Ignorancja tego szpitala wobec pacjentów to zjawisko praktykowane od lat.

Apiro
Apiro
Apiro
z
mojaolesnica.pl
dodany: 21.08.2025, 05:45:55
  • #
    szpital
  • #
    afera
  • #
    wykopefekt
  • 363
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

fanpejcz
Marcineusz
z google.pl
  • 38

Komentarze (363)

najlepsze

madero
madero
21.08.2025, 06:04:52 via Android
  • 730
Weź tu płać składkę 9% na tych partaczy
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
21.08.2025, 06:56:39 via Wykop
  • 353
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
C0RM
C0RM
C0RM
21.08.2025, 07:27:35 via Wykop
  • 261
@Anomalocaracid: Jest szansa, że coś połknęło, stąd gorączka. Ale niedzałający sprzęt i dwie karty informacyjne to wina tylko szpitala. Po co szpital gdzie "przyjmują Cię" a później mówią, że sprzęt nie działa?
  • Odpowiedz
winsxspl
winsxspl
21.08.2025, 07:47:38 via Wykop
  • 397
Oleśnica. Przyjąć umierającego nie przyjmą, ale aborcję w 9 miesiącu zrobią. Gratulacje Oleśnica, chwała i duma na cały kraj.
winsxspl - Oleśnica. Przyjąć umierającego nie przyjmą, ale aborcję w 9 miesiącu zrobi...

źródło: 79b175b1-73b6-4c23-81e8-e58ea695d946

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Vistulandia
Vistulandia
Vistulandia
21.08.2025, 08:04:17 via Wykop
  • 95
@winsxspl: Gizelda z długim nosem, obrzydliwa baba ;/
  • Odpowiedz
blessed_by_swiezonka
blessed_by_swiezonka
21.08.2025, 08:20:55 via Wykop
  • 37
@eSUBA94: za to wy zawsze pomożecie zastrzykiem w serce Polaka. Co my byśmy mosze bez was zrobili. Poczytaj sobie ile zdrowych dzieci sie urodziło bo nie posłuchali gwiazdy onet / tvn / wyborczej J.
  • Odpowiedz
F.....y
F.....y
konto usunięte 21.08.2025, 07:55:18 via Wykop
  • 337
wazne ze w czasie covida nikt im nie przeszkadzal w nagrywaniu tiktokow jak udawali ze pracuja w pustych szpitalach
F.....y - wazne ze w czasie covida nikt im nie przeszkadzal w nagrywaniu tiktokow jak...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

justanotherdude
justanotherdude
21.08.2025, 12:48:43 via Android
  • 213
@FoliarzBombelkowy Ty byś nie tańczył jakbyś w przyspieszonym tempie pospłacał wszystkie kredyty a w robocie cisza i spokój?
  • Odpowiedz
Obiboq
Obiboq
22.08.2025, 04:42:19 via Wykop
  • 12
@FoliarzBombelkowy: Chyba mało kto wie o tym, że jak przez oddział szpitala przeszedł pacjent z COVIDem to personel z automatu dostawał pensje x2.
  • Odpowiedz
ordynarny_cham
ordynarny_cham
21.08.2025, 06:07:03 via Wykop
  • 298
Czyli lata płyną na na nocnym SOR klasyk czyli panadol xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FreeSheep
FreeSheep
21.08.2025, 09:19:27 via Wykop
  • 50
nocnym SOR klasyk czyli panadol


@ordynarny_cham:

Przecież tam nie ma SOR i o nie o tym jest artykuł. Pomoc doraźna i nocna to co innego. Podobnie jak izba przyjęć szpitala.
  • Odpowiedz
p4wl
p4wl
21.08.2025, 09:43:52 via Android
  • 31
@ordynarny_cham jak klasyk to pavulon ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
yhyhydryx
yhyhydryx
yhyhydryx
21.08.2025, 12:10:49 via Wykop
  • 212
Pielęgniarka mówi do matki dziecka czy jej się nie nudzi w nocy że tu przyszła, przecież po takiej pyskówce w cywilizowanym kraju powinna dostać kopa w dupę z dyscyplinarką.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mareczek760
Mareczek760
Mareczek760
21.08.2025, 18:18:33 via Wykop
  • 46
@yhyhydryx: standard w Polsce, byłem na Sor w Nowym Targu po wypadku samochodowym, pyskowka przy recepcji że krzywo się podpisałem, że nie zabrałem dokumentów z sali segregacji i musiałem się wracać po nie, żonę moja rozebrali przy obcych (nie tylko innych pacjentach ale też rodzinach) bez parawanu. Szczerze dzięki Bogu że mnie tam nie było jak jej to zrobili bo bym pielęgniarke rozwalił na strzępy za to. Marudzenie w twarz
  • Odpowiedz
hastra
hastra
hastra
22.08.2025, 05:53:54 via Wykop
  • 5
@Obiboq: profesjonalnie
  • Odpowiedz
werfogd
werfogd
werfogd
21.08.2025, 06:29:02 via Wykop
  • 159
Finalnie dziecko zmarło.

Czyli po co było budzić lekarzy? No...?!
#czarnyhumor
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Olsea
Olsea
Olsea
21.08.2025, 11:44:12 via Wykop
  • 48
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Ciastokokosowe01
Ciastokokosowe01
Ciastokokosowe01
21.08.2025, 20:43:03 via Wykop
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
JerzJerzy
JerzJerzy
JerzJerzy
21.08.2025, 07:27:32 via Wykop
  • 120
Wszystkie szpitale powiatowe to umieranie i zdania nie zmienię. Wszyscy lekarze którzy nie spali na zajęciach znajdują zatrudnienie w dużych ośrodkach. Również tylko w dużych miastach młody zdolny lekarz bez koneksji ma szansę wystartować. Szpitale powiatowe zatrudniają albo znajomków królika albo najtańszych których mogli złapać (nie rzadko Ukraińców).
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

goparys
goparys
goparys
21.08.2025, 07:54:39 via iOS
  • 58
@JerzJerzy szpitale powiatowe zatrudniają każdego kto zechce tam pracować. A że mało kto chce to inna sprawa i temat rzeka
  • Odpowiedz
zabbii
zabbii
21.08.2025, 08:19:48 via Wykop
  • 20
Szpitale powiatowe zatrudniają albo znajomków królika albo najtańszych których mogli złapać (nie rzadko Ukraińców).


@JerzJerzy: Szpitale powiatowe zatrudniają ktokolwiek się nawinie bo mimo wszystko nikt tam nie chce pracować. Często gęsto także w wiejskich ośrodkach wiszą ogłoszenia o zatrudnieniu lekarza rodzinnego za wysoką kasę + mieszkanie a chętnych brak. Tak, że nie dziwię się, że w mniejszych ośrodkach lądują odrzuty z systemu edukacji medycznej. Ani nie są jakimiś hiper biegłymi
  • Odpowiedz
szafoski3
szafoski3
21.08.2025, 06:01:07 via Android
  • 82
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

masz_fajne_donice
masz_fajne_donice
21.08.2025, 07:51:01 via Wykop
  • -30
@szafoski3: Nie zmieściło się nawet w szpitalu i zmarło.
  • Odpowiedz
detrow
detrow
21.08.2025, 11:49:34 via Wykop
  • 15
@szafoski3: *w pale się nie mieści
  • Odpowiedz
default_city
default_city
21.08.2025, 06:03:12 via Wykop
  • 76
Nóż w kieszeni się otwiera
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Makavlani
Makavlani
21.08.2025, 07:23:44 via Wykop
  • 48
Dramat, za nic mają ludzkie życie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jfrost
jfrost
21.08.2025, 08:08:22 via Wykop
  • 46
@Makavlani: pandemia dobitnie pokazała jakie są priorytety większości medyków ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
Olsea
Olsea
Olsea
21.08.2025, 11:46:24 via Wykop
  • 1
@jfrost: toć to jest wiadome od dawna. Powiedz mi proszę jaka jest motywacja żeby iść na lekarski? Jak ktoś idzie na biolchem i wyjdzie mu dobrze matura to każdy mówi: idź na lekarza, chociaż zarobisz. A nie na biochemię.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3674
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
3079
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
3074
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
2733
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
2317
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #zdrowie
  • #medycyna
  • #sluzbazdrowia
  • #nfz
  • #lekarz
  • #polska
  • #sor
  • #operacja
  • #pytanie
  • #choroby
  • #afera
  • #wydarzenia
  • #szpitale
  • #psychiatryk
  • #zalesie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking