Wpis z mikrobloga

W Far Cry 6 odnawiają się w nieskończoność przeciwnicy, aż mi się przypomniał Far Cry 2 i posterunki xD

W tym #!$%@? Ubisofcie zatrudniają pewnie tylko ludzi z orzeczeniem o zaawansowanej niepełnosprawności, którzy lubią siedzieć w jednej lokacji godzinami i eliminować w kółku tych samych wrogów...

Czyszczę jakiś #!$%@? skład amunicji, odchodzę na kilkanaście metrów a potem wracam i tam znowu w tych samych pozycjach stoją wrogowie i czekają sobie aż ich znowu zabije...#!$%@? że jest alarm uruchomiony, zabijam przeciwników 10 metrów dalej a ci sobie stoją i się patrzą, przecież ta gra jest #!$%@? i #!$%@?ła, przeciwnicy przyjmują po 5 strzałów ze snajperki i nic i się im nie dzieje bo mają #!$%@? paski zdrowia

Te #!$%@?ęte gry od Ubi to pewnie robią są przez SI nadzorowane przez małpy

#farcry #farcry6 #ubisoft #zalesie #gry #ubisoftcwel
  • 8
  • Odpowiedz
@Lesrley: Oj pamiętam, że to był powód, dla którego, pomimo że grało się fajnie, nie ukończyłem FC2. No #!$%@?ło to niemiłosiernie, że za każdym #!$%@? razem przejeżdżając przez posterunek, są w nim ci sami i w tej samej ilości wrogowie...
  • Odpowiedz
  • 9
@bary94pl: W FC2 było tak gówniane zakończenie że i tak nie ma czego żałować, mimo wszystko lepiej bawiłem się 15 lat temu grając w Far Cry 2 niż teraz w 6, tam przynajmniej był fajny Afrykański klimat a tutaj mam znowu jakąś #!$%@?ętą wyspę 10 raz.
  • Odpowiedz
@Lesrley dlatego poprzestałem na 4 części, kolejne to już odgrzewane kotlety bez większego pomysłu. właściwie 4 też mechanicznie nie była żadnym zaskoczeniem po 3, ale bardzo mi podszedł ten klimat himalajów
  • Odpowiedz
  • 1
@ThirtyDoorKey: Piątka nie jest taka zła jak coś, to już nie to samo co dawniej i jest kompletny #!$%@? na mapie ale ma to twój urok i klimat. Ogólnie słaby Far Cry ale dobry sandbox, za pełną cenę nie warto kupować ale po taniości ograć polecam
  • Odpowiedz