Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehh jak ja tęsknię za początkami związku jak seks był z 3,4 razy dziennie
Teraz po 9 miesiącach z raz, dwa razy w tygodniu i jeszcze na muszę inicjować ciągle
Nie daje mi to spokoju, mam 23 lata, chce mi się strasznie i popadam w jakaś depresję
Ja bym chciał praktycznie codziennie, po pracy, ciężkim treningu siłowym, jestem ciągle napalony
Nie chciał bym z nią kończyć, bo kocham ją, ale już nie wiem co mam robić
#seks #zwiazki #gorzkiezale #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zastanawia mnie to, czemu niemal zawsze tak jest, że na początku związku ludzie kryją się jak króliki, a po x czasu taka gwałtowna zmiana, zastanawiajace
  • Odpowiedz
Polecam zabawę w odgrywanie ról. Na początku może być dziwnie, ale jak się przyzwyczaić to wraca trochę poczucie "nowości".
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nic nadzwyczajnego, jeśli laska sama naturalnie nie ma wysokiego libido (nie zdarza się często żeby miała) to standard. Po takim czasie już dawno powinna chodzić z brzuchem, jeśli tak się nie dzieje to instynkt jej podpowiada, że z tym samcem musi być coś nie tak i może pora rozejrzeć się za innym XD Zauroczenie nie trwa wiecznie ;)
  • Odpowiedz
2024, a ludzie nadal nie ogarniają że na początku związku libido jest oszukane przez podwyższone hormony i powinno się dowiedzieć jakie libido partnerka miała jako singielka - bo wtedy jest prawdziwe
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @Anonim (nie OP)

a nie myślałeś że coś z tobą nie tak? skoro ciągle ci się chce to nie jest normalne chyba że masz 13 lat i buzują ci hormony.


Jesteś kobietą? Ja jestem starszy od opa o 10 lat, a czasem mam formę taką, że mógłbym 2 razy dziennie. Gdybym żył trochę zdrowiej to taka forma byłaby standardem, no ale wiadomo praca, mało snu, słaba dieta itp.
  • Odpowiedz