Wpis z mikrobloga

Wykopki, czy ja zrobiłam coś nie tak?
Czasem sobie z Wami piszę - po prostu, lubię poznawać nowych ludzi. Wczoraj ktoś napisał, ja pisałam, ale zasnęłam, od razu po obudzeniu odpisałam każdemu.
I widzę takie coś.
Kurczę pisałam z kimś 15 minut, jednak no wydawało mi się, że pisanie z ludźmi na początku nie wymaga odpisywania co sekundę, zwłaszcza jak się na przykład zaśnie nagle lub robi coś ważnego albo się odpisało na przykład na przerwie w pracy i potem się odpisuje po pracy.

Nie jestem święta, czasem ludziom nie odpiszę, bo nie mam siły otworzyć oczu, a co dopiero siedzieć i pisać.

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego źle coś zrobiłam?

Jeśli źle zrobiłam to przeproszę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
smuteczek2000s - Wykopki, czy ja zrobiłam coś nie tak? 
Czasem sobie z Wami piszę - p...

źródło: temp_file4665371863874047591

Pobierz

Postąpiłam niewłaściwie?

  • Tak. 43.9% (100)
  • Nie. 56.1% (128)

Oddanych głosów: 228

  • 27
@smuteczek2000s: to jest właśnie powód dlaczego powstały tagi takie jak #p0lka ( ͡° ͜ʖ ͡°) niebieskim się wydaje że jak poświęcą swój czas na pisanie z podczłowiekiem czyli kobietą to ta ma być wdzięczna i odpisywać nawet o 4 w nocy, bo nawet nie ma pojęcia jaki ją zaszczyt spotkał. Jak nie docenia tego, że facet pisze z nią a nie z inną to już księżniczka z
@smuteczek2000s:
Z jednej strony gość który trochę za bardzo liczył na dłuższą rozmowę i awanturował się że jej nie było, za co oczywisty minus
a z drugiej
"#!$%@?", "Typowy facet", między twoją a jego wiadomością minęło <60 sekund więc to jakbyś wyszła w trakcie rozmowy.

Powiedziałbym że gorzej wypadłaś, ale oboje jesteście dziwni więc (° ͡°)
@smuteczek2000s: Można było napisać w trakcie rozmowy „słuchaj jestem strasznie śpiąca, nie zdziw się jak zgasnę”. Ale jakoś strasznie nie jest to wymagane w przypadkowych znajomościach na Internecie, bardziej w relacjach o choćby minimalnej zażyłości.