Wpis z mikrobloga

jak to pisowiec jest xD

@rzuf22: Dopóki atakował Konfederację i agitował za PO, był bezkarny i wielbiony przez całą neuropę za "oranie prawaków", ale wystarczyło, że poparł pomysł Bosaka o resecie konstytucyjnym, by nagle został okrzyknięty PiSowcem i dostał permabana.
Na lewicy wiecznie te same, sowieckie standardy. Jednego dnia jesteś ulubieńcem Stalina, drugiego dnia jesteś w Gułagu.
@rzuf22: jaki pisowiec? Gość od miesięcy pisał o tym, że głosuje na Lewicę. To kolejne wcielenie Vosemite. Jeszcze przed wyborami lizał sobie jajka z całą Neuropą, ale obraził się na nich za poparcie dla Giertycha, 3D i fanatyczną miłość do Tuska. Zabawne, że nawet z zadeklarowanego od wielu lat skrajnego lewaka zrobicie pisowca, kiedy wyskoczy z waszej linii ideologicznej. xD
@Arcyksienciuniu: może rozpoczął terapię, wziął odpowiednią dawkę leków, poszedł do pracy... nie wiem. Może zaczął mądrzeć powoli. Ostatnio sam mu chyba pierwszego plusa dałem, bo zaczął pisać z sensem, a do niedawna można było go minusować w ciemno, bo wiadomo było, że nie ma sensu nawet czytać tych głupot. Mówię o tym komentarzu: https://wykop.pl/link/7336647/15-poslow-konfederacji-zaglosowalo-przeciwko-ustawie-okolobudzetowej/komentarz/121771655/zachodzi-bardzo-wazne-pytanie-co-z-tego-i-po-co-jest-to-znalezisko-ja-bym-sie-zdziwil-gdyby-zaglosowali-za-robicie-nagonke-tak-dla-zasady-bo-nie-zgodz