Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się historia z końca drugiej klasy technikum gdzie po lekcjach z kolegą z klasy poprawialiśmy ocenę z polskiego na koniec roku. Mnie przepytywała z "Wesela", a kolegę to tam #!$%@? nie ważne. Zadawała mi pytania, w miarę odpowiadałem. Pytała nas na zmianę, w końcu pada najważniejsze pytanie "Co robił Chochoł pod koniec lektury?" czy coś takiego, już na tym samym końcu, no to pamiętam, że odpowiedziałem coś w stylu "Śpiewał piosenkę "Miałeś chamie czapke z piór i złoty róg, ostał ci sie ino sznur"" coś takiego mniej więcej, nie poprawiajcie mnie nawet w komentarzach, bo to #!$%@? w to, to totalnie nie jest #!$%@? istostne, no niestety Pani zawiedziona z mojej odpowiedzi, bo jak to #!$%@? nie wiem co robił Chochoł pod koniec lektury i powatarza "no co robił chochoł pod koniec?" i dręczy mnie, ja już spocony, bo #!$%@? no u mnie się książka zakończyła na tym "ostał ci sie ino sznur", w myślach mam już wyobrażenie poprawki sierpniowej nie zdanej, a wtedy "kolega" pytany również odpowiada "GRAŁ NA PATYKACH". " GRATULACJĘ PATRYK, BARDZO DOBRZE O TO WŁĄŚNIE CHODZIŁO, WIDAĆ, ŻE KSIĄŻKĘ PRZECZYTAŁEŚ I TO CHYBA ZE DWA RAZY, TY TO SIE STARASZ A NIE JAK SEBASTIAN", a ja #!$%@? i zażenowany mówię, że nie wydawało mi się to istotną kwestią, totalnie. No oczywiście dostałem #!$%@? i pytania co ja w ogóle chce robić ze swoim życiem (często padało takie pytanie od nauczycieli, i jeszcze pytali kiedy kończę 18 lat to będę mógł przyjść po papiery i szukać pracy). No, a co do zapowiedzi o poprawce, to tak - #!$%@?ła mnie, ale na poprawce się zlitowała. Nie wspominam dobrze budy, #!$%@? co roku te poprawki i poprawki, #!$%@? dobrze, że mnie warunkowe uratowało, a później ten kovid, bo bym #!$%@? nie zdał szkoły, na szczęście już jutro idę odebrać świadectwo, a na zakończenie nie idę, poproszę o zostawienie świadectwa dla mnie w sekretariacie szkoły. Pozostało szukanie pracy za najniższą i #!$%@? co by się wyprowadzić zanim siostra zacznie sprowadzać chłopaków do domu, bo to ten wiek. Pozdrawiam dobrych chłopaków spod tagu.
Autor Twarzczlowieka #przegryw #pasta #truestory
  • 4
@Retserof jeśli truestory to trochę szkoda mi ciebie. Wydajesz się wchodzić w życie bez żadnych ambicji. Najniższa krajowa to jest ostateczność a nie punkt wyjścia. Jesteś cały czas w czasie swojego życie, gdzie możesz wiele zmienić. Staraj się myśleć o tym w ten sposób. Wielu rzeczy można się nauczyć, są różne kursy itp.