Wpis z mikrobloga

@stuwykopek: pamiętam jak mi się podoabała taka dziewczyna 160 cm jedna i ciągle mnie zlewała a później ją zalał typek co był niższy od niej a później się pobrali. Blekpil obalony koliego
  • Odpowiedz
wyjątek jakich wiele, ale reguła jest. jesteś niski to jesteś zazwyczaj skreślony


@stuwykopek: oczywiscie ze nie mam duzo ziomkow co sa niscy i nie sa w zaden sposob skresleni w spoleczenstwie
  • Odpowiedz
194cm here i mogę na legalu patrzyć laską na cyce bo i tak nie zauważa jak patrzę się na nie z góry. Ale i tak przegryw bo nie jestem dynamicznym Oskarkiem i nie zagadam pierwszy :/
  • Odpowiedz
@Wilkbardzonijaki: czytając często wykop mam wrażenie, że chłopy twierdzą, że są przegrywali ze względu na wzrost. Ale można być przegrywem nie wychodzić z domu nie mieć praktycznie znajomych będąc wysokim i mając normalna mordę. Jak ktoś jest niski to może wykorzystać swój potencjał i np. Zrobić zajebista sylwetkę na siłowni i będzie dużo szybciej po nim widać jak po wysokim człowieku albo nauczyć się jakiś gimnastycznych/street workoutowych elementów np. na kołach
  • Odpowiedz
@stuwykopek: Jak znam ludzi w tej grupie wzrostowej to tylko Ci najbardziej ogarnięci życiowo coś sobie znajdują. Niestety ciężko jest skompensować ten deficyt tak jak obserwuję. Dodatkowo Ci wyżsi gdy widzą tak ogromną determinację u niższych sami ich wyśmiewają z tego powodu w stylu "hehe niżsi kompensują swoje kompleksy".
Jedyne co Ci mogę doradzić to chyba właśnie strategia tego typu czy maksować wszysktie możliwe rzeczy jakie możesz, ale i tak nie
  • Odpowiedz