Wpis z mikrobloga

Będzie żalpost, ale wziąłem ostatnio kota ze schroniska i po paru dniach w domu, budowania zaufania i takie tam (już się normalnie dawał głaskać, sam się ocierał i prosił), poszliśmy do weta na kontrolę i okazało się że kot ma bardzo silne zapalenie dziąseł. Wymagany był zabieg, kotu usunięto sporo zębów i teraz po zabiegu co 12 godzin trzeba go łapać i na siłę podawać zestaw miliarda różnych leków. Wystarczył jeden taki raz i całe zaufanie w p---u, teraz kot przeraźliwie boi się jakiegokolwiek ruchu w jego stronę, od razu ucieka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
i wszystko to jak krew w piach i jak już nawet go wyleczymy to zaufanie pewnie będzie trzeba odbudowywać miesiącami ( ͡° ʖ̯ ͡°) ech kitku, gdybyś tylko wiedział że to dla twojego dobra wszystko
#zalesie #koty
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@doogroo2: być może, choć pewnie trochę to zajmie.
Po prostu przykro patrzeć jak prawie całe zaufanie zostało zburzone dosłownie w 5 minut a odbudować je nie będzie łatwo
  • Odpowiedz
  • 9
@GryzeKisiel: w sensie że mam teraz tego kota w-----ć na śmietnik, bo się okazało że mocno przeżył doświadczenie związane z całkowicie nieplanowanym zabiegiem czy jak?
@Bover oby tak właśnie było cumplu
  • Odpowiedz
@Marmite: oj opie, jestem w identycznej sytuacji, wzielismy z rozowa mala kotke miesiac temu i okazalo sie, ze tez ma jakies stany zapalne, dziasla czerwone jak truskawki w czerwcu (+wezly chlonne i inne dolegliwosci). Jak do nas przyszla, to dawala sie miziac, w ogole nie uciekala, a teraz jak ide w jej strone to od razu zawijka - ja trzymam a rozowa robi zastrzyk / podaje syrop doustnie. Jak zapomni,
  • Odpowiedz
  • 0
@GryzeKisiel: ale to są 2 różne pytania, cumplu. Bo na pytanie "po co ludzie biorą koty" znajdę różne odpowiedzi, natomiast w jakim celu ludzie biorą problematyczne zwierzęta to sam nie wiem, bo ja bym pod żadnym pozorem nie wziął zwierzęcia o którym z góry wiedziałbym że jest problematyczne
@Euphor @Miglancu łączę się w bulu i nadzieji ziomeczqi
  • Odpowiedz