Wpis z mikrobloga

@Ryoku: Rozumiem Cię jak nikt opie. Też dziś zabrałem córę do kina na bajkę. 2 tygodnie się z nią nie widziałem i w trakcie seansu miałem sporo przemyśleń, że oczy prawie się zaszkliły. Życie kopie po dupie ale widząc szczęście w oczach dziecka widzę też nadzieję na lepsze jutro. Wszystko kiedyś się poukłada opie i trzymam za Ciebie kciuki!
@JustTheDude: w sumie dlaczego na tagu seks jest uważany za jakieś mityczne osiągnięcie?
I nie chce mówić jakiś bzdur, że jest przereklamowany bo to nie do końca tak ale sam znam wielu facetów którzy czasem są i w małżeństwach a ich żywot jest mocno podobny do typowego bywalca tagu
@RudyZibi: Bo naturą człowieka jest cenić bardziej i chcieć tego, czego się nigdy nie miało i nadal nie może posiadać, mimo że wielu wokół ma.

Seks sam w sobie nie jest uznawany za mityczne osiągnięcie, bo każdy może go doznać za marne parę stów. Mitologizowany jest związek z białą konserwatywną dziewicą, która "prawdziwie" kocha za to, że się jest (czyli za wygląd, szpetny w przypadku incweli).
Zwyczajny przygodny seks ze zwyczajną
@RudyZibi: To nie zmienia faktu, że zazdrość każe nienawidzić tych, którzy to mają. I tak powstaje incwel.

Może posiadanie baby nic nie zmieni, ale jaką musisz mieć samoocenę jeśli nie jesteś w stanie osiągnąć tego, co inni dopiero muszą się nauczyć, że nie zawsze jest dobre w każdym przypadku i konfiguracji?

Ludzki umysł dlatego tworzy sobie systemy obronne (cope), bo inaczej to kaplica.
@RudyZibi: NIe jest to mityczne osiągnięcie, ale dla tagu #przegryw po prostu nie do wykonania. Ot tak dla kobiet pod względem kontaktów intymnych nie istniejemy. Przyczyny są różne i co przegryw to inna historia. Musielibyśmy je albo gwałcić albo im płacić, co dla 99% z nas jest po prostu odrażające. Reszta prawdopodobnie chodzi na divy.

Dlatego tak gonimy każdego kto wbija na tag się pożalić, a potem pisze, że z ruchaniem
@Ryoku: zgadzam się. Od lat nie byłem w kinie i uśmialiśmy się po pachy. Będziemy zdecydowanie częściej wybierać się do kina. Jeśli zechcesz pogadać pisz do mnie śmiało. Trzeba się wspierać ????