Wpis z mikrobloga

#przegryw dzis wygrałem . Widzialem sie z corka po kilku miesiącach. Bylismy razem na jedzeniu potem w kinie na świetnej bajce. Poryczalem się ze szczęścia ale w kinie ciemno to nikt nie widział. Jeden z najlepszych dni w moim marnym życiu.
  • 44
  • Odpowiedz
Widzialem sie z corka


@Ryoku: I ty masz czelność używać tagu #przegryw? Ta, śmiej się głośniej w twarz chuopów co nawet za rękę nie trzymali, powiedz jak to cudownie mieć córkę, jak wspaniałe się życie staje, jak to jedyny powód do życia i bez niej czułbyś się nikim.
No dalej, upokarzaj chuopów z tagu, jedziesz z nimi, króciutko!
  • Odpowiedz
  • 3
@Julxe: wy fanatyczne lewactwo chcielibyście wszytko zamienić w gówno. Ale na nic twoje starania. Dzis wygrałem i nie zepsujesz tego
  • Odpowiedz
: I ty masz czelność używać tagu #przegryw? Ta, śmiej się głośniej w twarz chuopów co nawet za rękę nie trzymali, powiedz jak to cudownie mieć córkę, jak wspaniałe się życie staje, jak to jedyny powód do życia i bez niej czułbyś się nikim.

No dalej, upokarzaj chuopów z tagu, jedziesz z nimi, króciutko!


@JustTheDude: chłop się wyżalił i liczył na wsparcie a ty się zerałeś bo on umoczył a
  • Odpowiedz
@Ryoku: patrząc po komentarzach odnoszę wrażenie że poza podświadomą chęcią przedłużenia gatunku, to nie ma sensu być w ogóle ojcem. Odklejona lewica będzie zwalać winę na Ciebie tylko dlatego żeś chłop. Jak bardzo nie lubię nacjoli i konfy to jest nic w porównaniu ze urojeniami dzisiejszej pseudolewicy.
  • Odpowiedz
@Ryoku: ja się cieszę Twoim szczęśćiem ale otagowałeś to kompletnie z dupy i na normalnym forum byś miał to przeniesione do innego działu i warna. No bo jeżeli płacisz alimenty i udało ci się zobaczyć córkę to nie tylko miałeś kogoś, nie tylko masz dziecko co jeszcze na tyle ogarniasz, że stać cię na alimenty i udało ci się dostać pozwolenie na widzenie. A piszesz to pod tylko jednym tagiem i
  • Odpowiedz