Wpis z mikrobloga

Chyba zostałem wyruchany na podróbki perfum Dior Sauvage Elixir. Oczywiście napisałem do sprzedawcy i będę wyjaśniał sprawę, a w międzyczasie chce się podzielić z Wami tą sytuacją. Perfumy kupione na allegro od firmy, gdzie normalnie dostałem paragon, a sprzedawca chyba dość znany bo ma status super-sprzedawcy i 2,5 tysiąca ocen z czego 99% pozytywnych. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy(a bardziej w nos) to zupełnie inny zapach. Co do wyglądu, to opakowania prawie identyczne, dopiero teraz, gdy zacząłem się uważniej przyglądać zauważyłem drobne różnice i jestem ciekaw czy te różnice to faktycznie potwierdzają, że zostałem oszukany czy jednak istnieje taka możliwość, że butelki nie zawsze będą takie same a zapach inny bo była reformulacja perfum.
Moje porównanie:
1 zdjęcie - Inny środek literki A, grubsza czcionka przy napisie "ELIXIR", odstępy liter przy napisie DIOR
2 zdjęcie - Różnice w odstępach
3 zdjęcie - Różnice w czcionce
4 zdjęcie - Inny odcień butelki
Co prawda to tylko zdjęcia i przez to te różnice są mniej widoczne a czasami przez powiększenie bardziej niż patrząc na żywo.
Pytanie teraz spotkał ktoś się z czymś takim?
Panikuje czy jednak jest coś na rzeczy? :D

#dior #sauvage #allegro #elixir #podrobki #oszukuja #perfumy
oski22 - Chyba zostałem wyruchany na podróbki perfum Dior Sauvage Elixir. Oczywiście ...

źródło: 1 porównianie

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oski22 Różnica dla zwykłego użytkownika perfum pewnie nie do wychwycenia ale tak, widać dużo detali odbiegających od oryginału. Dla mnie nie do udowodnienia sprzedawcy że podróba. Dlatego wolę stacjonarne i niszowe perfumerie.
  • Odpowiedz
  • 0
@darek-jg: Ktoś właśnie kiedyś jeszcze wymieniał jedną stronę - perfumomaniak.pl, nie pamiętam ale na któreś z tych dwóch stron był ten sprzedawca i to mnie skusiło, żeby kupić
  • Odpowiedz
@oski22: typowe chinskie allegro XD W swieta leca setki tysiecy #!$%@? od super sprzedawcow, a oni to maja gdzies bo leci hajs z prowizji XD A ile dales cebulionow za to cudo? Jakies inne oferuje ten sprzedawca chanele i tomy fordy?
  • Odpowiedz
  • 0
@eric2kretek: No cena w sumie to delikatnie niższa od pewniaczków. Teraz za tą samą cenę wystawia 2find który jest na pierwszym miejscu w perfumehub. Sprzedawca to nie byle kto tylko potężniejsza firma ma tam ze 2 tysiące produktów.
Sprawdziłem to ma te fordy xd
  • Odpowiedz
@oski22: a sama dziurka atomizera i jego budowa po zdjeciu/waga flakonu i capa obu? tam czesto podorobki w kulki mocno leca i widac roznice. Batche wskazuja na (3K01) 2023-10 i (2E01) 2022-05, ten pierwszy to konkret swiezy wypust, moze reformulacja weszla za mocno i sie nie zmacerowal jeszcze. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@equamaz: nie przyglądałem się dokładnie, jutro będę miał możliwość dokładnego zwarzenia ale od tej większej pojemności korek jest większy więc nie wiem czy waga nie będzie i tak odbiegać.
Patrzyłem na magnesy to trzymają raczej tak samo, perfumy da się wymieszać trzymając za sam korek
  • Odpowiedz