Wpis z mikrobloga

@arinkao: oni nic nie umieją przyrządzic ze smakiem. Nie wiem jest mdły strasznie. Zdaje mi sie że robiony inaczej, niz w polsce. W kzdym razie nie ma porównania do polskiego. Można sie niezle zawieźć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Frygus96: No jak dodasz mdły majonez pluś śmietanę i za mało octu, cukru, soli, pieprzu to będzie mdłe. Z tymi kulinarnymi tradycjami brytyjczyków to są w ogóle przeboje. Mam znajomego kucharza który tam pracował w wielu miejscach w ciągu kilkunastu lat i mówi o tym jedzeniu jedynie z obrzydzeniem. Zapytałam więc go czemu sam czegoś nie otworzy dobrego i smacznego, wymieniłam kilka pomysłów po czym on zamiast wykazać entuzjazm odpowiedział że
  • Odpowiedz
@arinkao: Dokładnie, jak całe życie jesz gówno to to gówno polubisz, a z takich historyjek, mam dość nową. Brytolka w pracy mówi mi że przeszła na diete i je teraz tylko zdrowe sałatki, pokazuje mi swoją sałatke a tam jakbyś do słoja majonezu wrzuciła troche liści XD Dla niej zdrowa sałatka to był majonez z dodatkiem sałaty i pomidora xDDD Najlepsze jest to że tydzień później rozmawiam z inną brytolką i
  • Odpowiedz