Wpis z mikrobloga

Czasem, gdy ktoś parkuje auto w wyjątkowo upierdliwy sposób, całkowicie uniemożliwiający mi przejście po chodniku, mam chęć to zgłosić. Jaki sposób zgłoszenia online działa w Szczecinie? Przy pomocy apki alert szczecin zwraca komunikat, żeby wysyłac maila na @ Strazy miejskiej, zaś jak tego maila wysłałam, to mi odpisali że proszą o osobiste wstawiennictwo. Nie chce mi się chodzić do ich siedziby, bo to stracony koszt dojazdu i czas. Nie chce mi się także dzwonić. #szczecin
  • 16
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa odpowiedziałaś sobie sama jak to wygląda, wzywają na sm jako świadka, ewentualnie można zadzwonić i zgłosić żeby oni przyjechali do zdarzenia. Także wiesz jak to wygląda, zatem nie bardzo rozumiem pytanie.

Żadnych z powyższych robić ci się nie chce, no to nie rób w czym problem. Chcesz i nie chcesz jednocześnie.

Z osobistych doświadczeń dzwonienie na sm jest najskuteczniejsze, zawsze jak dzwoniłem to przyjeżdżali dość szybko i faktycznie klepali mandaty. Telefon
  • Odpowiedz
@krucjan: chce rozwiązania online, o których wiem, że są skuteczne w innych miastach i wydaje mi się, że ta apka Alert Szczecin czy zgłoszenia drogą mailową również POWINNY działać, ale nie działają zbyt dobrze...
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa: gdzies tu ana wykopku czytałem wpis gościa, który przestrzegał przed zglaszaniem przez apke, bo sie okazało, że później musiał jeździć jako swiadek.
Obstawiam, na chłopski rozum, że jak zglaszasz przez apke i SM sie wyrobi zanim ktos odjedzie-to sprawa prosta, bo maja wykroczenie na gorącym uczynku, ale jak zgłosisz ale sprawca zdarzy odjechac, to juz musza uruchomic procedure wzywania swiadków i inne #!$%@? muje, bo jednak dowod jakis jest, cos
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa: tak, to lepszy dowód, tylko mowie o sytuacji gdzie sprawcy juz nie bedzie na miejscu, wtedy chyba wzywaja Ciebie jako swiadka bo musza to dalej procesowac
  • Odpowiedz
Przy pomocy apki alert szczecin zwraca komunikat, żeby wysyłac maila na @ Strazy miejskiej, zaś jak tego maila wysłałam, to mi odpisali że proszą o osobiste wstawiennictwo.


@typiara_z_wykopa: O cię ch... kto to wymyślił (°° Ogólnie widziałem kiedyś ktoś telefonicznie zgłaszał źle zaparkowany samochód, więc to też może być opcja
  • Odpowiedz