Wpis z mikrobloga

Zamówiłem taksówkę na konkretną godzinę w nocy, tak żeby na spokoju dojechać na dworzec PKP, 5 minut przed umówioną godziną dzwoni telefon z firmy taksówkowej z informacją, że nikt nie przyjedzie a tak w ogóle to koleżanka się pomyliła bo oni nie realizują zleceń na konkretne godziny. Na szczęście konkurencja Taxi4You stanęła na wysokości zadania i przyjechała po mnie taksówka w 5 minut. Tak się zastanawiam czy na google zostawić jakąś godziwą ocenę tej firmy wraz z odpowiednim komentarzem.
#zalesie #taxi #taxizlotowa #szczecin
  • 14
  • Odpowiedz
@dzieju41
Nie jestem fanem #!$%@?, ani wystawiania zlych opinii, ale tutaj to bym sie #!$%@?ł. Trzeba piętnować takie frajerskie zachowania, bo ktoś może kiedyś przez to nie zdążyć na pkp, albo jeszcze coś gorszego. Zabrzmiało może żartobliwie pod koniec, ale masz moje pełne wsparcie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dorciqch Widocznie aplikacja bardziej przyjazna niż człowiek. Korci mnie ta negatywna ocena bo rozmowy są nagrywane i nikt mi jakiejś złośliwości nie zarzuci.
  • Odpowiedz
@dzieju41 nigdy szity taxi, zapamiętaj. Chyba, że chcesz zostać z rozbitą taksówką na środku skrzyżowania albo jechać z naćpanym sebiksem. Bolty i freenow też się nie sprawdzają w zamawianiu na godzinę, bo doliczają sobie dodatkową kasę, a jak nie będzie taxi w pobliżu to i tak nic nie przyjedzie. Najpewniej 4 you brać.
  • Odpowiedz
@karol-sz też miałem podobne podejście dopóki bolt nie zażyczył sobie w sobotę wieczór 30 zł za podróż z Malczewskiego na Potulicką, a Taxi4You ta samą trasę zrobiło za 18 zł
  • Odpowiedz