Wpis z mikrobloga

@myidioci: Prawo to prawo i z dużą częścią wypowiedzi się zgadzam, ale jeśli przestępswtem przyczyniasz się do rozbicia mafii chcącej przemocą przejąć władzę w państwie to uważam ten czyn za moralnie usprawiedliwiony. Ale moralnie a nie prawnie. Bo gdyby OP "osiem gwiazd" został przyłapany to słusznie dostałby karę
  • Odpowiedz
@ish_waw: eee, nie żeby coś, ale syn posłanki Filiks popełnił samobójstwo w lutym 2023 roku, a ten mail jest z marca 2023 (?). Coś mi się tu nie zgadza..
  • Odpowiedz
eee, nie żeby coś, ale syn posłanki Filiks popełnił samobójstwo w lutym 2023 roku, a ten mail jest z marca 2023 (?). Coś mi się tu nie zgadza..


@Cohonez: faktycznie.
Czuje jednak fejka, ale co się Oski obsra to jego.
  • Odpowiedz
eee, nie żeby coś, ale syn posłanki Filiks popełnił samobójstwo w lutym 2023 roku, a ten mail jest z marca 2023 (?). Coś mi się tu nie zgadza..


@Cohonez: Sprawdziłem daty. Faktycznie on popełnił samobójstwo w 17 lutego, 3 marca poseł Fliks wrzucała informację poniżej, a 4 marca Oskarek wysłał e-mail z informacją, że trzeba grzać temat pedofilii w PO. Wszystko się zgadza
Nusantara - >eee, nie żeby coś, ale syn posłanki Filiks popełnił samobójstwo w lutym ...

źródło: Screenshot_20240119_070626_Adblock Browser

Pobierz
  • Odpowiedz