Wpis z mikrobloga

  • 4
@donttalktome wg Ceidg to jego email.
Ale i tak te screeny się nie spinają datami. I nie przekonuje mnie tłumaczenie @Nusantara w tym czasie narracja już była zupełnie, nie ma sensu ten email wysłany w takim czasie.
Mimo wszystko myślę że fejur. A szkoda.
  • Odpowiedz
@Cohonez: Sprawdziłem daty. Faktycznie on popełnił samobójstwo w 17 lutego, 3 marca poseł Fliks wrzucała informację poniżej, a 4 marca Oskarek wysłał e-mail z informacją, że trzeba grzać temat pedofilii w PO. Wszystko się zgadza


@Nusantara:

Ale jeśli tak było to Oskarek byłby OCZYSZCZONY z zarzutów. Bo to oznacza że nie mógł uczestniczyć w nagonce/ujawnieniu danych syna fliks, bo dopiero 4 się dowiedzial.

A szafarowicz grzal temat od GRUDNIA 2022.
  • Odpowiedz
fejk, szafarowicz ma inną pocztę


@Gilgamesz69: Może i fejk, ale Twój screen nie wyczerpuje tematu, latały po wykopie screeny z innych miejsc i tam posiadał już inny adres e-mail. Nie pamiętam, czy identyczny jak ten z wpisu, bo aż tak się na nim nie skupiałem, ale chyba tak.
  • Odpowiedz
jeśli przestępswtem przyczyniasz się do rozbicia mafii chcącej przemocą przejąć władzę w państwie to uważam ten czyn za moralnie usprawiedliwiony


@Maly_Jasio: A czy to nie jest z grubsza to za co Wąsik i Kamiński poszli do więzienia? I co myślisz na ich temat?

W tym przypadku nie "mafii chcącej przemocą przejąć władzę w państwe" - ale to też nie dotyczy za bardzo PiSu, który przecież przejął władzę i oddał bez przemocy.
  • Odpowiedz
@ish_waw od poniedziałku rozpoczynam prace nad szukaniem genomu pisowca, od razu z ryja widac z kim ma się do czynienia, nie wierzę że to może być przypadek, te wszystkie wstrętne pisowskie baby co wyglądają jak chłopy np mazurek, szydlo, Kempa, morda Sasina, i kulwa Oskarek
  • Odpowiedz