Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

Tak się striggerowałem, że aż przeklejam mój komentarz pod postem niżej.

Od wczoraj jestem #!$%@? po tej jego (Krzycha) odpowiedzi na live, ze rodzina z Kanady nie czeka (to mam w d. rożnie się dzieje, nie wiemy kto poszedł w tango. domyślamy się ;) ) a Sina to partnerka. ja #!$%@?. To jest tak obrzydliwe. Do tego powiedziane i pokazane na youtube gdzie live widziało już ponad 30k osób, że dziś w ciągu dnia kilka razy poczułem obrzydzenie jak sobie przypomniałem.

87' here, dla mnie 20 latka zakrawa o coś niezdrowego (nie w sensie pdf), ta różnica wieku na dluzsza mete jest za duza. albo siedzisz z jej ziomkami szczylami, albo ona z "dziadami". W moim przypadku tak samo dobrze się dogaduje z 25 latkami jak i z 55 latkami (mowie o znajomych w ogóle), dla takiej siksy będąc z kimś z 87' to już znajomi z tego 87' są lekko pierdzielowaci, a jeśli jeszcze oni wezmą swoich starszych ziomków to tragedia.

A ta Sina o ile w ogóle ma ok. 18 lat, w co wątpię, to jeszcze ma spoconego 50-paro latka. ja pier-do-le.

Tak, wiemy niby o tym od dawna, ale nie wierzylem w "wykopoweteorie" i miałem nadzieję, że to jakaś niepiśmienna praktykantka po podstawówce na naukach za jakąś kasę co wysyła do rodziny na wsi. Wiem, że są tacy co "wiedzieli" od początku, ale po ruchu na tagu widzę, że większość jest równie #!$%@? jak ja.

Zrzygam się zaraz.
lskx - #raportzpanstwasrodka 

Tak się striggerowałem, że aż przeklejam mój komentarz...

źródło: gfw4KZ

Pobierz
  • 24
@darth_invader:
No nie jestem psycholożką czy coś tam w ten desen,ale diagnozę może ktoś obeznany w tym temacie zrobi co jej jest.
Rozbiera lalki,coś sugeruje jak niemowa,czy czuje się wykorzystywana przez pedokrzycha i nie wie co z tym zrobić.
Porzucona przez rodziców,żeby nie targnęła się na swoje życie tak jak prostatutka Srejlej z Meet friends u pani Win.
Ma bardzo niską samocenę,po tym co musi przechodzić z tym knurem,jak się pijany
@lskx:

Ja jestem #!$%@? od poczatku bo wiem jakie historie kryja sie za tymi co sie "nie kameruja".

A te #!$%@? naganiaja taki element wlasnie do tej biednej Kambodzy. Gdzie dzieciaki sa w wiekszosci bez szans.

Zobacz: Jakis "Rambo" jeden z drugim Seby, feciarze, typki co pokoj na doby ale bez kamer... Jeden lepszy od drugiego. Klej fakty. Te codzienne gnioty, na dupy, cyce, #!$%@? szoty. Kto to oglada codziennie? Serio
@Niedobry:

Ja jestem #!$%@? od poczatku bo wiem jakie historie kryja sie za tymi co sie "nie kameruja".

Dude, wiesz, czy sie domyślasz, bo wchodzmy tu już w IV gęstość i szczerze mówiąc, nie wiem, czy nasze pisanie nie będzie prześwietlane przez służby. Śmiesznie brzmi, ale to co odpioerdalają "ekspaci" może sie i nas tyczyć xD.
#!$%@? szoty. Kto to oglada codziennie? Serio te mityczne grazynki tylko? Lysego dalej tez? Stapajmy po ziemi.


@Niedobry: Dokładnie. Myślę, że większa część widzów to nie Grażynki ale Janusze.

Wraca taki 50 latek #!$%@? z roboty na magazynie, stara znów drze mordę bez powodu, dzieci drą mordę, pies szczeka, sąsiad zastawił Passatem miejsce pod klatką to Janusz sobie odreaguje dzień oglądając Krzycha czy Lucjana którzy siedzą w odległym kraju, piją dzień
@lskx: W CZASACH POLONI JEDEN nazywał sreile wiesz jak ? Mówił że jej płaci.Że jej nie chce Startował do tych ładniejszych , rozgarniętych ale jak go olały to mu została sreile. Jak srejle dwa zwolniła się to powiedział że jej się nie chciało pracować tylko szukała sponsora. Dba o swoich ? Jak ma w tym interes.