Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

Tak się striggerowałem, że aż przeklejam mój komentarz pod postem niżej.

Od wczoraj jestem #!$%@? po tej jego (Krzycha) odpowiedzi na live, ze rodzina z Kanady nie czeka (to mam w d. rożnie się dzieje, nie wiemy kto poszedł w tango. domyślamy się ;) ) a Sina to partnerka. ja #!$%@?. To jest tak obrzydliwe. Do tego powiedziane i pokazane na youtube gdzie live widziało już ponad 30k osób, że dziś w ciągu dnia kilka razy poczułem obrzydzenie jak sobie przypomniałem.

87' here, dla mnie 20 latka zakrawa o coś niezdrowego (nie w sensie pdf), ta różnica wieku na dluzsza mete jest za duza. albo siedzisz z jej ziomkami szczylami, albo ona z "dziadami". W moim przypadku tak samo dobrze się dogaduje z 25 latkami jak i z 55 latkami (mowie o znajomych w ogóle), dla takiej siksy będąc z kimś z 87' to już znajomi z tego 87' są lekko pierdzielowaci, a jeśli jeszcze oni wezmą swoich starszych ziomków to tragedia.

A ta Sina o ile w ogóle ma ok. 18 lat, w co wątpię, to jeszcze ma spoconego 50-paro latka. ja pier-do-le.

Tak, wiemy niby o tym od dawna, ale nie wierzylem w "wykopoweteorie" i miałem nadzieję, że to jakaś niepiśmienna praktykantka po podstawówce na naukach za jakąś kasę co wysyła do rodziny na wsi. Wiem, że są tacy co "wiedzieli" od początku, ale po ruchu na tagu widzę, że większość jest równie #!$%@? jak ja.

Zrzygam się zaraz.
lskx - #raportzpanstwasrodka 

Tak się striggerowałem, że aż przeklejam mój komentarz...

źródło: gfw4KZ

Pobierz
  • 5