Wpis z mikrobloga

@slkt: Szukam obecnie pracy zdalnej, wysłane już kilkadziesiąt CV, na dłuższą rozmowę z rekruterką (jeszcze nie techniczną!) zaprosiło mnie tylko Sii. Zgłaszając możliwość pracy hybrydowej dojeżdżając do oddziału firmy, usłyszałem że nie ma takiej potrzeby, może być całkowicie zdalnie. Czyli potwierdza to opinie które powszechnie o tej firmie panują. Nikt nie chce tam pracować i nawet na zdalne mało CV wysyłają.
Dla ciekawskich - choć mimo opinii o Sii na to
@slkt: znam 2 osoby co pracują/pracowały w SII . Jeden ma średnio 2-3h roboty dziennie, a drugi przez 4 miesiące siedział na płatnej ławce, bo nic nie miał, więc sobie drugą robotę ogarnął i dobry hajs zarobił xd
@slkt: rozmowę techniczną w Sii wspominam jako najglupszą ze wszystkich rozmów - same pytania o regułki, nazwy nazwy adnotacji generalnie sama pamięciówa. Potem chyba wyciągnął średnią ze wszystkiego (BE i FE, chociaż szedłem tylko w backend) i zaproponowali stawkę taką, że prychnąłem.
@slkt: pracowałem tam, ale na #!$%@? stanowisku, wewnętrzny support IT. #!$%@? mega, bo na całe biuro były 3 takie osoby, z czego jedna waliła w #!$%@? i wykorzystując to że musi dojeżdżać siedziała na zdalnym i nic nie robiła... Przerobiłem 6 korpo i w sii był największy #!$%@?, ale dużo zależy od stanowiska, bo przychodzili ludzie np. z lapkami do naprawy a tam Tibia zainstalowana i chłop sam się chwali że