Wpis z mikrobloga

Konfederaci: Ciasto, które upiekł poprzedni rząd było złe, niesmaczne, niedobre.
Wszyscy: To co należy zrobić, co poprawić, żeby było smaczne?
Konfederaci: Musi być dobre, musi być smaczne, musicie zrobić tak, żeby było smaczne.
Wszyscy: Konkrety, co konkretnie trzeba poprawić, jaki macie na to pomysł?
Konfederaci: Ciasto nie może być złe, musi być dobre.

#sejm #polityka
  • 62
naprawia państwo po PiSie


@tusk: Naprawia wprowadzając anarchię prawną, to że oni powprowadzają tam "swoich" nie znaczy że coś naprawiają. Potrzebne jest powołanie na nowo SN, TK a do tego potrzebny jest jakiś konsensus by móc poprawić konstytucje i zażegnać ten spór raz na zawsze. Swoich sędziów nie powinno mieć ani PO ani PIS ani Konfederacja ani Lewica ani żadna opcja polityczna.
Wszyscy: Konkrety, co konkretnie trzeba poprawić, jaki macie na to pomysł?


@Redicle: Ale panie redaktorze, ja bym chciał jednak porozmawiać o konkretach, a nie pomysłach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bo napisałeś, ze mają to w programie. Więc albo to udowodnisz, albo jesteś kłamcą i manipulantem.


@NewBlueSky: Nie napisałem, że mieli dokładnie takie punkty w spisanym programie wyborczym 2023r, miałem na myśli program działania, który głoszą w mediach.

Jakbym zebrał wszystkie wypowiedzi dowolnego nieobiektywisty to też bym mógł tworzyć manipulacje tego typu. Ale nie ma to żadnego sensu.


@NewBlueSky: Możesz rozwinąć tę myśl? Cytowanie wypowiedzi liderów partii, to są manipulacje?
tusk - >bo napisałeś, ze mają to w programie. Więc albo to udowodnisz, albo jesteś kł...

źródło: comment_TCrhFt94w92NvxLGjlFzPJ9339b8vBsQ

Pobierz
@tusk: albo mieli albo nie mieli. Czyli klamales, uwielbiam wyjaśniać malkontentow.

Zmiana kontekstu to manipulacja. Jesli nie umiesz w logike czy obiektywizm to nie zdziwię się jeśli tego nie rozumiesz.

Nie rozumiem z czym ty chcesz tu walczyc. Rozumiem, ze na sile budujesz na cos narracje. Ale co ty próbujesz przekazać mi - obiketywiscie? Myslisz, ze interesuja mnie twoje narracje czy manipulacje? Ja tu przychodzę wyjaśniać populistow i platnych trolli. I
Braun: Mieszanina życiodajnej wody, wraz ze zmielonym ziarnem oraz kilkoma, jakże ważnymi w tym całym galimatiasie dodatkowymi składnikami, którą wy tutaj zebrani, na tej jakże pięknej sali nazywacie ciastem, nie była zbytnio zjadliwa w poprzednich dwóch kadencjach nie-rządu Pana Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego


@tusk:
... za sprawą łyżki talmudyczno-satanistycznego dziegciu, którą to łyżkę szanowna wysoka izba ochoczo do ciasta dodała
albo mieli albo nie mieli. Czyli klamales, uwielbiam wyjaśniać malkontentow.


@NewBlueSky: Jeżeli przekładasz swoją definicję programu (jako plik pdf wrzucony na stronę partii) na moją wypowiedź to tak, według ciebie kłamałem. Ja miałem na myśli program działania.

Ja tu przychodzę wyjaśniać populistow i platnych trolli. I nie jestem ulegly zsdnej manipulacji, bo jestem obiektywista.


@NewBlueSky: W takim razie mistrzu, wyjaśnił mi jedną rzecz.

Najpierw piszesz tak:

troche glupie, bo Konfederacja
@tusk: bo jest unikalny. Ciągle mowie o programie z ktorym partie ida do wyborow, a w zasadzie o programach, bo jestem obiektywista i nie mam powodu ograniczac sie do jednej partii, to nawet nie realne w tym kontekscie.

Wyobraz sobie, ze wszyscy populisci z tuskiem na czele (wymieniam go tylko z uwagi na twoj nick), ktorzy brsli udzial w więcej niz jednych wyborsch, a co gorsze byli juz o wladzy, maja