Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #samotnosc #divyzwykopem #logikaniebieskichpaskow

Od rozstania z dziewczyną pół roku temu jestem tak rozbity, że nie potrafię wejść w kolejny związek. A jednocześnie jestem tak samotny, tak bardzo potrzebuję kogoś, kto by mnie przytulił, że coraz częściej mi chodzi po głowie pójście do divy, ale nie po seks, bo nie chcę seksu z obcą osobą. Ja po prostu potrzebuję odrobiny czułości, żeby ktoś mnie przytulił, żeby chociaż udawał za pieniądze, że mu na mnie zależy.
Samotność to okropna #!$%@?, uczepiła się mnie i nie odpuszcza ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co mam zrobić, płacić 200zł za godzinę przytulania?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@mirko_anonim: nie wiem czy z prostytutką to zadziała i na jak długo. Są takie koce z obciążeniem i podobno to działa uspokajająco bo tak jakby przytulenie. Nie wiem czy to coś by dało, ale jak jesteś w takiej potrzebie to może cokolwiek by pomogło. Jeszcze kogoś poznasz, będzie dobrze.
@mirko_anonim: Żałosne, miej swoją godność, żadne przytulanie z prostytutkami.
Ja też jestem samotny, rozstałem się z dziewczyną jakiś czas temu, znajomi się porozchodzili w swoim kierunku, toksyczni rodzice itd.
Musisz zacząć cieszyć się życiem. Żyć na maksimum, a zobaczysz, że to zaprocentuję. Po rozstaniu przeżywałem straszny kryzys, rozbijałem się po barach licząc, że kogoś poznam i byłem strasznie zdesperowany. Kilka miesięcy temu, powiedziałem, że koniec takiej desperacji i trzeba wyciągać z
Od rozstania z dziewczyną pół roku temu jestem tak rozbity


@mirko_anonim: Samotność xD Ah te problemy normików. Pół roku sam i już go musi przytulać jakaś baba.. i jeszcze chce za to płacić. Weź jeszcze w pakiecie za dopłatą głaskanie po główce.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): .

coraz częściej mi chodzi po głowie pójście do divy, ale nie po seks, bo nie chcę seksu z obcą osobą. Ja po prostu potrzebuję odrobiny czułości, żeby ktoś mnie przytulił, żeby chociaż udawał za pieniądze, że mu na mnie zależy


Divy to normalne dziewczyny, często bardzo inteligentne (głupia nie wytrzyma w tej branży) i nie ma najmniejszego problemu żebyś poszedł własnie porozmawiać i się przytulić. Nie Ty
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Idź na divy pare razy to ci przejdzie raz dwa, tak to tylko sobie zycie martnujesz.
Pamiętaj zęby się nie przyznawać kobietom bo bedą ci to wypominać a one święte nie są, same się walą na romansach, onsach czy innych fwb


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej