Wpis z mikrobloga

Schemat znany dobrze z wykopu. Nudny gość, nie mający ciekawych zainteresowań poza tymi, które łechtają jego ego, żyjący tyle lat że widział już wiele, nie potrafiący rozmawiać z kobietami, szuka problemu na siłę, żeby się dowartościować kosztem obrażania kobiet. Dla niego wszystkie są nudne, be, nieciekawe. Albo jakiś objaw depresji i znudzenia światem, albo zakompleksiony typ, który podświadomie szuka głupszych od siebie, by czuć się lepiej.

Ps. Najlepsze i tak są komentarze. Jedni go wyjaśnili, drudzy przyklaskiwali. Zdania podzielone, ale te przyznające mu rację cechowały się prostym kierowaniem się wygodą, stereotypami i brakiem refleksji oraz za wszelką cenę bronieniem swojego zdania poprzez oczernianie partnerek innych użytkowników, którzy zaprzeczali tezom opa.

Pozostałe kwiatki w komentarzach.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #zwiazki #zainteresowania #braciasamcy
AlienFromWenus - Schemat znany dobrze z wykopu. Nudny gość, nie mający ciekawych zain...

źródło: IMG_20240117_223123

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus to słynne forum Braci Samców, w większości przesiadują tam faceci o osobowiści narcystycznej, często z innymi towarzyszącymi chorobami psychicznymi. Dla nich nie było, nie ma i nigdy nie będzie wartościowych kobiet, bo są tacy idealni, że żadna nie jest ich godna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@serio_serio: bo mają pretensjonalny ton nie znoszący sprzeciwu i nie przyjmują że ktoś może mieć inne doświadczenia czy zdanie na ten temat. Za wszelką cenę próbują wyperswadować innym, że znają ich kobiety lepiej. Starają się zaprzeczyć że jednak mogą nie mieć racji. Stosują uogólnienia i nie przyjmują do wiadomości tego, że mogą się mylić. Generalizują. Trochę taki beton.
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki: było kilku takich co się wyłamało i pisało normalnie o swoich przemyśleniach, ale ci najbardziej zatwardziali w swoich przekonaniach i im próbowali wmawiać swoje racje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż z drugiej strony wykop wygląda podobnie xd
  • Odpowiedz
@serio_serio: wielu z nich z takim przekonaniem idzie w świat i głosi młodszemu pokoleniu swoje przemyślenia na temat kobiet ryjąc im banię. Zamiast pozwolić komuś doświadczyć życia z kobietami, i tego różowego i tego szarego, dać nauczyć się odróżniania pustych panien od wartościowych kobiet, wrzucają wszystkie do jednego worka, pisząc że "nie warto, baby są tylko do jednego" i taki młody idzie w świat z takim przekonaniem a potem ojeja, jak
  • Odpowiedz
@ForTheEvulz: stwierdzenie faktu, że wiele lasek tak ma, to jedno. Sugerowanie, wręcz bezczelnie, że gość nie zna własnej różowej tak dobrze jak jakiś anon z internetu, to drugie.

Wmawianie komuś, że jego rozowa na pewno się tym nie pasjonuje sama z siebie tylko po swoim ex, bo "baby tak mają" to zwykłe uogólnienie bez próby zreflektowania swoich poglądów, to trzymanie się kurczowo swoich racji i nie przyjmowanie do ciebie innych. W
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: A nie sądzisz, że może jest tak, że oni nie tyle wpływają na rzesze młodych, co po prostu utwierdzają w i tak już posiadanym przekonaniu, pewien typ głupich facetów? Normalni kolesie wiedzą, że to bzdury, że z babami jest jak z facetami - całe spektrum od durnoty do mądrości, od nudy do fascynacji itp. Sama pracuję z wieloma facetami, mam w rodzinie i znajomych wielu facetów i nigdy nie spotkałam
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Sorry, ale chyba przedawkowałaś tag #p0lka i powinnaś sobie odpocząć. Zostawię Ci cytat do przemyślenia:

Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by sam przytem nie stał się potworem. Zaś gdy długo spoglądasz w bezdeń, spogląda bezdeń także w ciebie.
  • Odpowiedz
Sama pracuję z wieloma facetami, mam w rodzinie i znajomych wielu facetów i nigdy nie spotkałam się z przykładaniem mi negatywnych stereotypów


@serio_serio:

Może robią to za twoimi plecami a nie oko w oko, bo mogą być spaleni później u ciebie nawet w kwestii zwykłej znajomości.
Albo z kultury osobistej.

że oni nie tyle wpływają na rzesze młodych


Chodzi o to że wielu niedoświadczonych facetów może wejść w życie z takim
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus
No tak jakcfacet nie spełni tabunami wymagań jak bajere (te twoje nie unlmie gadać) to zostaje sam.
P0lka natomiast nic nie musi.
Może zdradzać (facet nie jestjejjedynym) ,być brzydka (chudość nie czyni atrakcyjnym) I pasożytować na facecie, a i tak jej się wszystko należ.
No bo to p0lka prawda, należy się.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: kobietki też mają takie fora do wzajemnego poklepywania się po plecach. Szkoda mi ludzi, którzy są tak zacietrzewieni w swoich poglądach, że nie potrafią dostrzec odstępstw od ich opinii, a jeśli już te odstępstwa widzą to tłumaczą to sobie kłamstwem/wyjątkiem od reguły. Szkoda mi ich, ale szurom od płaskiej ziemi też można tłumaczyć, to będą cię wyzywać i szkalować, bo nie pokrywa się to z ich światopoglądem i tak się
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Ej no ale serio, większość jakie miałem, to dosłownie nie miały specjalnie zainteresowań, czegoś czemu by się poświęcały.
Dla nich najważniejsze było randkowanie, ogólnie konsumpcyjny tryb życia, zamawianie żarcia, sporadyczną aktywność fizyczna, w kółko oglądanie seriali. Do tego były problemy, że wolę iść na trening, zrobić coś dla siebie, niż wyjść z nią gdzieś i się nażreć i porobić zdjęcia…
  • Odpowiedz