Wpis z mikrobloga

@LukaszTV idiotyzm, po co takie telefony? Dalej używałbym ulubionego Galaxy S4, gdyby można było zrobić na nim upgrade androida, a przez to musiałem wymienić na inny, żeby apki śmigały. Korzystam ze smartphona wartego 200 zł, nie widze sensu wydawać grube tysiące, skoro mój oldschoolowy aparat dzwoni, pisze i laczy się z internetem tak samo jak te za 5 czy 10k.
@corsa900: Bo jest niestabilny, wersje nowsze niż 5 są robione przez społeczność więc zdarzają się błędy w systemie i czasami się psuje. Poza tym niestety technologia poszła do przodu, obecnie aplikacje jak i system są na tyle rozbudowane że mocno zamulają na tym telefonie i potrafią się uruchamiać dobre pół minuty. Zainstalowałem tego androida 12 tak w ramach ciekawostki jako że telefon i tak leży w szufladzie, ale na co dzień
@TheFlashes a no właśnie, jednak to jest stary sprzęt i ma swoje ograniczenia. Byłem mocno rozczarowany kiedy wiele używanych przeze mnie apek przeskoczyło z androida 5 na 6, bo to oznaczało koniec romansu z S4 :)
Mialem to gowno S22 za 7k kupione i #!$%@?łem po 6 miesiącach (dałem ojcu). Nie wiem co mnie podkusiło zmieniać ios na biedacki soft od Samsunga. Odkupiłem iphona za 6k i wreszcie telefon #!$%@? dzwoni chociaż a nie to androidowe gowno co nam telefon nie działa. A idź pan w #!$%@?.
mój oldschoolowy aparat dzwoni, pisze i laczy się z internetem tak samo jak te za 5 czy 10k.


@corsa900: No na pewno telefon który wykręca wyniki w Antutu na poziomie 46k działa tak samo jak ten, który ma najnowszy układ wykręcający 2000k pkt w tym samym teście xD. Weź kiedyś nowożytni telefon do ręki i zadzwoń potem. Nie mówię już o możliwościach graficznych takiego nowego procesora (zarówno w appkach, grach jak
@Iskaryota: OMUJBOSHE, SZYBCIEJ WCZYTAJOM MI SIE MAILE, które i tak się rozwalą z formatowaniem, SZYBCIEJ ODPALI SIĘ MESSENGER I TIKTOCZEK ORAZ SZORTY NA JUTUBIE?!

TO NIECH I 10K KOSZTUJE
Bo kamery dają już takie same.
@Iskaryota nie do końca o to mi chodziło :) mam pełną świadomość tej przepaści technologicznej, między moim sprzętem, a tym najnowszym.

Bardziej miałem na myśli to, że dla wielu boomerów, takich jak ja, nie ma większej różnicy w tym czy przeglądana strona załaduje się w 2 sek czy w 0,05 sek, czy pamięci jest 20 gb czy 200, czy aparat robi normalne zdjęcia czy ultra ekstra super hd i tak dalej.

Tacy