Wpis z mikrobloga

Szczerze w to wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@erni13: To sobie w to wątp. Nie wiem kto jest w takim razie przegrywem, skoro musisz mnie obrażać ( ͡º ͜ʖ͡º)

Po prostu dostaję oznaki zainteresowania a ty nie.

A co do Turczynek, to w pracy były dla mnie super miłe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Była też Hinduska, co jak
@jakismadrynickpolacinsku: Misiaczku kolorowy, o oznaki zainteresowania wobec mnie nie musisz się martwić, nie to jest tematem xD

Zwyczajnie tworzenie alternatywnej rzeczywistości gdzie Polki są jakimiś okropnymi stworzeniami które tłamszą dobrych chłopaków, podczas gdy za granicą laski biegają za niższymi od nich gośćmi jest trochę dziwne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Misiaczku kolorowy, o oznaki zainteresowania wobec mnie nie musisz się martwić, nie to jest tematem xD


@erni13:
Napisałoś, że cyt. "szczerze w to wątpię". Czyli oznacza to, że jest to dla ciebie coś poza uznawaniem za prawdę, coś co się nie zdarza, w coś w co nie wierzysz.
Czyli jest to dla ciebie obce. Manipulancie.

Zwyczajnie tworzenie alternatywnej rzeczywistości gdzie Polki są jakimiś okropnymi stworzeniami które tłamszą dobrych chłopaków, podczas gdy
@jakismadrynickpolacinsku:

Nie wiem na #!$%@? odpisuje, bo odkleiło cię fest, ale niech będzie. Napisałem, że szczerze wątpię żebyś był ode mnie przystojniejszy, nie dorabiaj sobie do tego żadnych teorii misiu. To, że kobiety okazują zainteresowanie to nie jest dla mnie abstrakcja.

Abstrakcją jest dla mnie myślenie, że mózg Niemki aż tak różni się od mózgu polki xD

Its not that deep
Abstrakcją jest dla mnie myślenie, że mózg Niemki aż tak różni się od mózgu polki xD


@erni13:
Ok, a wychowanie? Wychowanie też ma znaczenie.
Mnie tu pasuje katolickie wychowanie we wstydzie i poczuciu winy (seks jest be), awersji do okazywania uczuć (sympatii).

Nie wiem na #!$%@? odpisuje, bo odkleiło cię fest, ale niech będzie. Napisałem, że szczerze wątpię żebyś był ode mnie przystojniejszy, nie dorabiaj sobie do tego żadnych teorii misiu.
@jakismadrynickpolacinsku: Skad taki rozdźwięk między nami? Nie wiem, ale może skoro Polki nie okazywały ci zainteresowania to nie do końca jesteś 9/10? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo ja jakoś nie zauważyłem, żeby polskie (katolickie) wychowanie sprawialo, że dziewczyny mają jakąś awersję do okazywania uczuć czy seksu. Na moje to polki często właśnie piszą pierwsze i okazują zainteresowanie ¯\(ツ)/¯
Bo ja jakoś nie zauważyłem, żeby polskie (katolickie) wychowanie sprawialo, że dziewczyny mają jakąś awersję do okazywania uczuć czy seksu. Na moje to polki często właśnie piszą pierwsze i okazują zainteresowanie ¯\(ツ)/¯


@erni13: Nie no, tinder to inna sprawa. Chodzi mi o tzw. real