Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, przez przypadek zamówiłem karmę dla kotów z #allegro przez #pocztex #pocztapolska zamiast innej usługi kurierskiej.
Zamówiłem do miejsca pracy, bo 20kg paka, nie raz tak robiłem. Otwarte mamy do 20 i wszystko szło gładko.
Ale nie z tą instytucją xd
Status przesyłki? Doręczona o 20:31 wczoraj. Myślę kurr może była szefowa coś tam pogrzebać to odebrała no innej opcji nie ma. Ale wchodzę dziś i paczki nie ma. Osiedlowy fryzjer i żabka sprawdzona - nic nie dotarło.
Otworzyłem dyskusje na allegro, sprzedawca wysłał reklamacje, kurier telefonu nie odbiera, na infolinii PP dwudziesty w kolejce xD
Potrzebuje tego na już, bo zamawiałem w zeszła środę myslalc, że na poniedziałek na pewno będzie.
Zawsze zamawiam więcej, bo taniej, a teraz muszę iść i wydać stacjonarnie i #!$%@? wie czy i kiedy będzie w ogóle.
Kto tam w ogóle pracuje i jakim prawem to jeszcze działa...
  • 4
@BeDoEl no straszne wydanie 20zł na paczkę karmy zrujnuje cię ( ͡º ͜ʖ͡º) Normalka w Pocztex nie wiesz kiedy dostarczą, nie wiesz gdzie i czy twojej paczki nie dadzą losowej osobie w promienie 500m od domu.
@BeDoEl:
Godzina doręczenia, nie musi się zgadzać z rzeczywistością. Jak tablet nie miał dostępu do sieci, to będzie to godzina przesłania danych, a w przypadku papierowych dokumentów godzina wprowadzenia danych do systemu (kurier musi ręcznie przepisać listę doręczeń).

A co do przesyłki, to pisz przez formularz kontaktowy na stronie https://www.pocztex.pl/kontakt/ dodatkowo możesz dzwonić na infolinię Pocztexu (jest odrębna od infolinii Poczty Polskiej).

ps. Kurierzy są karani finansowo z niedoręczenie paczki w
@pcela napisałem formularz bo od wczoraj jestem na infolinii dwudziesty w kolejce (°° ale dzięki za informacje o ubezpieczeniu, będę się z nimi kontaktował gdy paczka dojdzie... O ile dojdzie.