Wpis z mikrobloga

@bugzer: 5 lat używałem 45cm bo tylko taka się mieściła do kuchni. Ogólnie daje rade, garnki w większości myłem ręcznie bo jeden zajmował pół zmywarki :D jak masz miejsce to 60 cm, zwłaszcza, że cena praktycznie ta sama.
@bugzer: dla jednej, w ogóle nie gotuje, bo mam katering, 60 i nie widzę powodów dla których miałbym kiedykolwiek kupić wyrob zmywarkopodobny. I tylko dobrej firmy, która zmywa. Zmywarka która nie zmywa to jakiś udar mózgu
Mieszkam sam i 45 musi praktycznie chodzić każdego dnia, wstawisz 2 garnki, patelnie i już niewiele zostaje na kubki/talerze.
@bugzer: mam 45 i niemiłosiernie mnie wkurza. Wolałbym 60 bo jest bardziej praktyczna (zmieszczą się większe garnki, miski itd.). Chociaż prawda jest taka, że często te 45 zapełnia się kilka dni, więc 60 będzie jeszcze gorzej. Ale przy 45 straszny tetris czasami muszę uskuteczniać.

Chociaż ta 60 zabiera miejsca na szafkę, także jak zawsze plusy dodatnie i plusy ujemne
@Reezu ja garów w dużej ilości nie wkładam do zmywarki. Nam 2+1 wystarcza 45. Kuzynka 2+2 ma 60 i ma problemu z zapełnieniem, bo tj my nie wkłada garów do niej. Ja wstawiam zmywarkę raz dziennie, czasem więcej, czasem mniej jest w niej. Nie używam Eco, bo za niska temperatura zatyka rurki tłuszczem.
Różni ludzie, różne wymagania :).