Wpis z mikrobloga

Prezydent Duda to i tak najlepszy prezydent ostatnich 20 lat. Pamiętacie jak Bronek właził na krzesła, podpisywał wszystko pod dyktando PO, bezczelnie zniknęły obrazy pod koniec jego kadencji, rozmawiał tylko po polsku i pewnie po rosyjsku, robił ortograficzne błędy w dziecinnie prostych wyrazach? No ja pamiętam więc przypominam i wam.
#sejm #polityka #bekazpisu
  • 23
@umcumcumcbejbe: Se sprawdź ostatnie 10 wpisow a nie słuchasz wykopka. Dwa razy coś napisałem, bo wiem, że to was zagotuje, a ciężko sobie niektórzy radzą z dysonansem poznawczym co mnie po prostu bawi.
@Bujak: a przepraszam, wchodził na SIEDZISKO I był przeganiany przez Japończyka. To zupełnie zmienia sposób postrzegania naszego świetnego byłego prezydenta też dlugopisa zza czasów PO, któremu po zakończeniu kadencji zaginęły obrazy z gabinetu.
@noleiret: @Bujak ty no nie no szarpać japończyk musiał naszego kochanego prezydenta bo przecież nie wchodził na siedzisko i nie ma żadnych dowodów, a tak w ogóle to nie krzesło więc może włazić na ławy i gdzie chce tak???
@Desire22: jak widać na zdjęciach, tam nie ma krzesła/siedziska, a jeżeli by było, to osoba siedząca na nim nie dosięgałaby do mikrofonów, więc to siedzisko by było tam bez sensu. Jak przyjeżdzają delegacje, to stawiają podest, bronek na niego wlazł bez pytania, Japończycy pokazali mu żeby zszedł, bo widocznie uznali że do zdjęcia wszyscy będą stać w jednym poziomie