Wpis z mikrobloga

  • 38
@CynicznyDlugouch wiem, że #!$%@? polityki bezsensu ale przyszła mnie refleksja, że możnaby zrobić identycznego mema z wyborcy ko albo PiS i zamiast Japonii dać Polskę i dalej mem miałby sens
  • Odpowiedz
Wskaż miejsce, w którym OP użył symetrii. Rozumiesz w ogóle znaczenie tego słowa?


@Shigan: zasugerowanie, że oba ugrupowania #!$%@?ą Polskę tak samo

możnaby zrobić identycznego mema z wyborcy ko albo PiS


Zrównanie tych dwóch podmiotów to właśnie symetryzm.
  • Odpowiedz
  • 0
@malinq nie zesraj się, a nie, już to zrobiłeś. Jestem na tyle stary by pamiętać jak po #!$%@? ten kraj, miało w pogardzie ludzi, próbowali ograniczać wolność słowa i siła wbijac do redakcji gazet, #!$%@? po Polakach z pogardą na marszach niepodległości a wręcz kombinowali jak mogli by je obrzydzic i wmówić ludziom, że to tylko rasiści i faszyści malując dziennikarza wyborczej na czarnego i szukając bezowocnie kogoś kto by go zaatakowała,
  • Odpowiedz
@donfallo: To PO pomalowało dziennikarza wyborczej na czarno? xD
Siłą wbijać do redakcji gazet która dozowała nagrania w imię pisowskiej propagandy?
Weź kredyt, zmień pracę to była zła rada? xD

I te wszystkie rzeczy są dla Ciebie zrównaniem z #!$%@? trójpodziału władzy w kraju xD

Ale jak myślisz, że politycy mają na względzie co innego niż nahapac sie aż nie spuchną, mieć władzę i podejmować za ciebie decyzję co jest dobre
  • Odpowiedz
  • 0
@malinq chłopcze, jestem po 40. więc serio zdążyłem się naogladac obu stron a na chodzących na wiece konfederacji zawsze uwazalem bo byli nawiedzeni i gustowali w hitlerze i pedofili oraz lubili Rosję. Więc wbijam w to, że dopiero co sciales kucyk i masz się za #!$%@? wie co. Trójpodział władzy? Jaki trójpodział władzy jak sądy bezstronne i niezawisłe są co najwyżej na papierze. Skończ juz pieprzyć bzdury
  • Odpowiedz
@donfallo taki stary, a dalej się nie nauczył, że wiek nie jest takim argumentem. Do szkoły trzeba było chodzić to byś teraz się nie ośmieszał. Leć na czarno toksyczny ptysiu, nie zasłużyłeś na dyskusje z człowiekiem.
  • Odpowiedz