Wpis z mikrobloga

@Edenes W tej cenie powinna spełnić tylko dwa wymagania, skoro jest do gier.

1. Ma się podobać
2. Ma mieć anti-ghosting

Podoba ci się ta klawiatura z linku? To kup, ma anti-ghosting. Jak ci się nie podoba to poszukaj innej. Tu serio nie ma większych różnic, to podstawowe plastikowe konstrukcje z membranami, wybierz firmę którą lubisz albo kolor jaki ci się podoba, czy coś.

Jak mieszkasz w: Elblągu, Warszawie, Łodzi, Koluszkach(?), Lubinie,
  • Odpowiedz
@Edenes: słuchaj kup mechanika RGB używanego na pożądanych switchach MX (nie wiem jak inne marki się sprawdzają) i koniecznie dobierz pod siebie ich kolor (brown, red, blue, speed itp. itd.)

Wyczyść, odkaź i będzie miliard razy lepiej niż te tanie złomki, a mechanik Ci się też tak szybko nie zepsuje używany
  • Odpowiedz
@XkemotX ładna jest. Jedyne co mi przeszkadza to wycierająca się podkładka pod nadgarstki. Co do lepszego to nie wiem czy coś mi pomoże w graniu w insurgency czy pubg jak już stary jestem i jeden hui bo refleks nie ten żeby milisekundy laga klawy coś zmieniały ;)
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy Nie no, na milisekundy też nie patrzę, już nie ten wiek żeby przejmować się tymi bzdetami. Po prostu wolę feeling prawdziwej mechanicznej klawiatury, nie membrany z blaszką. Jak już membrana to sama :D
  • Odpowiedz
  • 0
@XkemotX: @login4znaki ja przez 7 lat używałem takiej klawiatury i teraz jestem zaskoczony bo ona jest membranowa a w google z tego co czytałem to piszą ,że membranowe szybko się psują. Tymczasem ja i mój kuzyn mamy tą samą dokładnie klawiature i zero problemów. Dość dobrze się na niej piszę i gra. Jednak nie wiem jak jest z tym Genesisem, który chciałem teraz kupić bo całkiem sporo osób pisało ,że szybko
  • Odpowiedz
@Edenes Przez psucie się membrany ludzie mają różne rzeczy na myśli. Ja bym powiedział że membrana szybciej się ZUŻYWA, traci swoje właściwości, równomierność pracy klawiszy, "gładkość" membrany. Twoja Natec Piranha gdybyś porównał ją z taką samą klawiaturą ale nową miałaby dużo inne uczucie podczas klikania. Jesteś do niej przyzwyczajony bo używałeś jej 7 lat i każdy dzień zużywał ją minimalnie bardziej aż do aktualnego stanu. Działa w porządku dla ciebie i jesteś
  • Odpowiedz